2703
2553

فک کنم تاثیر داشته باشه

چهل روز به چیزای مثبت فکر کنم و اینکه صبا زود بیدار شم

اب زیاد بخورم

9/9/99اتفاق خوشگل من💚

👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همش میخوام به چیزای خوب فک کنم صبح که از خواب پا میشم از همون صبح یهو اخلاقم گنده دیگه تا شب مث روانی هام

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2456

خونتم پر از انرژی مثبت ناخداگاه افکارتم مثبت میشه،احساس جوونی میکنی خیلی خوبه من راحشو بلدم اگه بلد نیستی بهت بگم

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
2714
خونتم پر از انرژی مثبت ناخداگاه افکارتم مثبت میشه،احساس جوونی میکنی خیلی خوبه من راحشو بلدم اگه بلد ...

بگو خانمی

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
😂😂😂

راس میگم مثلا الان میخوام پام و عمل کنم کلا این هفته داغونم هی تو فکرم یهو میزنم زیر گریه از بس میترسم نمیتونم به چیزای خوب فکر کنم

راس میگم مثلا الان میخوام پام و عمل کنم کلا این هفته داغونم هی تو فکرم یهو میزنم زیر گریه از بس میتر ...

منم یسری فکرای منفی باهمه همیشه گفتم اینکارو کنم شاید ذهنم عادت کنه به مثبتا

9/9/99اتفاق خوشگل من💚
چه شکلیه؟بگو😁

اولین قدم و مهم ترین قدم اینکه خونت خیلی خیلی تمیز باشه اصلا چیز اضافی تو خونت نباشه مثلا هی خونتو جارو بکش که تار مو یا اشغال نباشه حتی ریز بعد در دستشویی و حموم هم ببند چون دستشویی و حموم انرژی منفی خیلی میاره کفشاتونو هیچ وقت نیارین تو خونه منظورم اینه که تو خونه نزارید تو جا کفشی بزارید و درظمن حتی کمدتونم باید مرتب باشه و در اخر همیشه اود دود کن تا خونت خوش بو باشه راستی اینکارارو کنی چشم سومتم فعال میشه مال من الان فعاله😊

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
بگو خانمی

برای استارتر گفتم بخون😘

راحب ادمایی که ندیدی هم میتونی چیزی بفهمس ازشون؟

نه فقط اونایی که پیشمنو میتونم فکرشونو بخونم

2706