2733
2734

سلام، دوستان،حالتون خوبه؟؟؟ من دو هفته پیش کرونا گرفتم و خیلی هم اذیت شدم، حالا خدا رو شکر همه ی علائمم بهتر شده اما بویاییم و چشاییم که حدودا یک هفتس رفته بر نمیگرده، کسی تجربه ای داره خیلی اذیتم هیچ لذتی از غذاها نمی‌برم، میترسم غذا یا میوه ی خراب به بچم بدم و متوجه نشم، راه حلی داره که زودتر خوب بشم، مال شما ها کی درست شد؟

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
واسه من یه ماه طول کشید تا برگرده تازه الان بعد دوماه یه سری بو ها رو نمی فهمم

وای چه طولانی، چشایی چی؟؟ هر دوتاش باهم برمیگرده؟؟ شما کرونا ت خفیف بود؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای چه طولانی، چشایی چی؟؟ هر دوتاش باهم برمیگرده؟؟ شما کرونا ت خفیف بود؟؟

بله عزیزم خفیف بود ولی بستگی داره به خودت یکی از آشنا هامون 4 ماه پیش گرفته هنوزم حس بویایی نداره واقعا خیلی بده حس چشایی و بویاییم با هم برگشت 

نرو تو فکرش بر میگرده خداروشکر کن جون سالم بدر بردی از دست این عزرائیل😑😑

آره واقعا شوهرم هم همینو میگه میگه با اون حالت خیلی نگران بودم خوب نشی، بویایی و چشایی مهم نیست

2738
بله عزیزم خفیف بود ولی بستگی داره به خودت یکی از آشنا هامون 4 ماه پیش گرفته هنوزم حس بویایی نداره وا ...

خدا رو شکر که خوب شدی ان شاالله همیشه تنت سالم باشه عزیزم

سلام عزیزم. خوبین؟ گلم بویایی و چشاییت برگشت؟ 

سلام عزیزم، تشکر شما خوبین؟؟ 

بله خدا رو شکر الان سه ماهه میگذره، اما هنوز فکر میکنم مثل قبل از کرونا گرفتنم نشده ولی نود درصدش برگشته

قربونت عزیزم. گلم چند روز طول کشید تا برگرده؟ من دارم عذاب میکشم 

بعد ده روز یکم بهتر شد، اما تا یک ماه بازم اذیت بودم، میگم الان که سه ماه میگذره هنوز ده دصدشر تقریبا بر نگشته، ان شاالله مال شما زودتر بر میگرده عزیزم 

2706