2410
2553
عنوان

برادرم میخواد از زنش جدا بشه تورو خدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 42 پست
میخوام بگم اگه شما مخالفتم نمیکردید و با عشقش ازدواج میکرد هم الزاما خوشبخت نمیشد.استارتر شما عذاب و ...

اصلا هر لحظه یاد این موضوع میوفتم ک قراره از هم جداشن گریم میگیره!دلم نمیخواد هیچوقت این اتفاق بیوفته میخوام اگه راهی داره جلوشو بگیرم

والا ما به داداشم گفتیم این ازدواج به صلاحت نیست به هزاران دلیل که با چشمهامون میدیدیم. ولی به احترا ...

ولی داداشم میگ ای کاش همونو میگرفتم اگه خوشبختم نمیشدم حداقلش این بود ارزوش به دلم نمیموند!

با اینکه ازدواج کرده باید اون کم کم از یادش بره ولی انگاری هی بدتر میشه!

البته اون دختر خانم از بچگی به اسم پسرعموش بود ولی نمیدونم چی شد ک هم پدربزرگش مخالفت کرد با ازدواج نوش با اون پسره هم خود دختره یجورایی راضی بود!و با پشر عمش عقد کرد تو همون سال!

اگ بخوام اون پسره با داداشم مقایسه کنم از نظر مالی اون یه میلیادر برا خودش و زنشم خیلی دوست داره جوری که کاراش و حرفاش سر زبون همس!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا ازش نمیگذره بخواد زنو بچه اشو اواره کنه و طلاق بدع ادمش کنین

اکه راهی میداشت با دل و جون انجام میدادیم!

تا همین الانشم ک جدا نشدن بخاطره حرفای بابام بوده

ما هممون داریم تلاش خودمونو میکنم همچین اتفاقی نیوفته

دخترای مردم رو همچین خانواده هایی بدبخت میکنن چرا از اول رفتین خواستگاریش وقتی دل برادرتون با یکی دی ...

اون زمانی ک برای برادرم رفتیم خواستگاری دخترمورد علاقش یه بچه داشت و اون تو سن کم اردواج کرد یعنی چند سال قبل تر از برادرم!

اون یه گزینه ممنوعه بود برای ازدواج با برادرم چون دختره پسرعمشو دوست داشت و با اونم اردواج کرد و الان خوشو خرم دارن زندگی میکنن!

تنها کاری ک میشد کرد اونم این بود براش. زن نمیگرفتیم ک اونم دیر یا زود بازم مجبور میشد با یکی دیگ ک دوسش نداره ازدواج کنه

2456
بگو بیخود نمیخوای اون موقع میخواستی مررررد باشی افسارتو دست خودت بگیری یه زن و بچه رو بدبخت نکنی.

همون موقع هم گفت نمیخوامش کو گوش شنوا 

با خودشون گفتن اینم مثل بقیه پسر دختراس بعدش. علاقمند میشن😔

همون موقع هم گفت نمیخوامش کو گوش شنوا  با خودشون گفتن اینم مثل بقیه پسر دختراس بعدش. علاقمند م ...

به نظر من که اگر جدا بشن اون که برد کرده رن داداشته

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب نمیخواد زوره مگه... مثلا میخوای چیکار کنی

مثلا میخوام اسم طلاق روی دختر مردم نزاره داداشمم!

مثلا میخواد اولادشو ول نکنه بخاطره یه عشق بی سرانجام

میخوام بخاطره این همه سال زندگی مشترک بیخیال حرفای دلش بشه و زنگیشو کنه هرچند میدونم براش سخته

2714
مثلا میخوام اسم طلاق روی دختر مردم نزاره داداشمم! مثلا میخواد اولادشو ول نکنه بخاطره یه عشق بی سران ...

خانم لطفا به حرفای من گوش کنید و خواهش میکنم بهتون بر نخوره بزارید طلاق بگیرن الان زن و بچش بیشتر از هر زمانی  تحت فشارن داداش شما هم از اون آدمایی هست که تا سرش به سنگ نخوره آدم نمیشه و شما هم با اصرار بی موقعتون سعی در دوباره جوش زدن این رابطه دترید که درست نمیشه یا اگر هم درست بشه داداشتون تا آخر عمر منتش رو سر سر زن داداشتون میگذاره پس لطفا یه اشتباه رو دوباره تکرار نکنید و بزارید جدا بشن

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد💜💜💙💚💚💚💛💛🧡🧡🧡🧡🧡❤❤❤❤کاربر محدثه ۴۵۳ هستم😊😊

وقتی دوست ندارن چجوری بابا میشن؟! 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
منظور حرفتونو نفهمیدم از امضا یعنی چی!

عزیزم یه زن سید هس خیلی از گرفتاری‌های مردم رو حل کرده نفسش حق هس به هرکی معرفیش هم کردم بعداز اینکه نتیجه گرفتن برگشتن دعای خیرم کردن.. اگه تل داری بیا آدرس تل من تا بیشتر راهنماییت کنم.. آیدی ام تو امضام هس 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏