2726
عنوان

چه جوری ابلیمو بگیرم???? بیاید از تجربتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 41 پست
شما بعد آبگیری صاف میکنید،که تکه های لیموی معلق تو آبلیمو(تکه کوچولوهاش)جدابشه؟

صافش کن وپالپش رو بگیر وبزار فریزر تو غذاهایی که لیمو میریز ی میتونی یه کوچولو پالپ بریزی تو قیمه وقورمه سبزی خوشمزه میشه 

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
به ما گفتن بزاری تخلیش میره

اصلا تو اب گذاشتن برا تلخی اینا نیست 

درصورتی تلخ میشه و خراب که لیمو پوست سبز باشه باید حتما لیموی باشه که پوستشون زرد شده باشه بعد بشورشون بزار خشک بشن بعد اب بگیر

بعد بیار خونه صافش کن که هسته لیمو تو اب نباشه بعد از پرزهای لیمو که تو صافی مونده بریز داخل ابلیمو هات یا بزار تو پلاستیک های کوچیک فریز کن برا شربتی این چیزا که درست میکنی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ابشو بگیر یکمشو واسه دم دست نگه دار بقیشو بزار فریزر هیچیش نمیشه

یعنی کل ابلیمو رو فریز میکنید 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اصلا تو اب گذاشتن برا تلخی اینا نیست  درصورتی تلخ میشه و خراب که لیمو پوست سبز باشه باید حتما ...

شما تا حالا لیمو با شکر مخلوط کردید و گذاشتید تو افتاب که شکر اب بشه  باهاش شربت درست کننن

درسته این کار??

دوست دارم دنیارو بگردم🌍🏖
اره

وا اولین بار میشنوم مثلا من هر سال 40 کیلو لیمو میخرم ابشو میگیرم بعد بعد بهم 32 تا 35 کیلو بهم اب میده این مقدار مگه میشه فریز کرد😨😨😨

مرسی وقت گذاشتی

من تا حالا تو افتاب نذاشتم نمیدونم چه جوریه 

وا اولین بار میشنوم مثلا من هر سال 40 کیلو لیمو میخرم ابشو میگیرم بعد بعد بهم 32 تا 35 کیلو بهم اب م ...

اره دیگه شیشه نوشابه ای فریز کن هرموقه هم از فریزر درمیاری تازه تازس

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  
اره دیگه شیشه نوشابه ای فریز کن هرموقه هم از فریزر درمیاری تازه تازس

کل فریزم رو باید بکنم شیشه اب لیمو فریزم به فنا میره 

ما فقط اون پرزهای لیمو رو که بعد از صاف کردن پوست لیمو و دانه های لیمو رو جدا میکنیم ازش بعد فریز میکنیم مقذاریشم مریزیم تو خود اب لیمو 

تا الان هم هیچ وقت ابلیموم خراب یا تلخ نشده 

کل فریزم رو باید بکنم شیشه اب لیمو فریزم به فنا میره  ما فقط اون پرزهای لیمو رو که بعد از صاف ...

حالا اینقد سالیانه ابلیمو مصرف میکنید؟ 

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  
2706