2737
2734

بچها منو عشقم از دیشب تا الان بر سر یچیز الکی بحث کردیم ترو خدا نپرسین چیه ولی اون الکی گیر داده بود انقد ازیت کرده بود حالم خیلی بد بود حرفای بدی بهم زد منم رفتم فقط دوبار زنگ زد من رد تماس زدم البته کنار هم نبودیم میگ چون قعط کردی همه چی تمومه الان ک دارم مینویسم گریه میکنم  از همه جام مسدودم کرده البته منم در گزشته اشتباهاتی داشتم ولی بخدا کارای من در مقابل اون هیچی نیست میگه عاشقمه اگ عاشق بود

میزاشت ب این حاال بی افتم 😞

حالم انقدر بده ک نمیدونم چکار کنم نمیتونم ازش دورباشم 😞💔ترو خدا راهنماییم کنید صلوات بفرستین همه چی درس بشه مدیونتون میشم

مادرش نبودم ولی کمتراز مادرش هم نگرانش نبودم😊🥀 

عزیزم لطفا برام گزارش بزن برات صلوات فرستادم🙏🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5103910/بنظرتون-حرفم-خیلی-زشت-بوده?postId=156716436

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش حل میشه یکم بهش زمان بده خودش بهت زنگ میزنه مطمعن باش

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
2738
2706