1822
1823
عنوان

گوشی چی بخرم؟

567 بازدید | 64 پست

سعی کنید از سامسونگ بگید 

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈

با قیمت مناسب

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈

A31 میگفتن خوبه من دارم فعلا تحقیق میکنم بخرم یا نه..

S8+ هم میگن خوبه

طرف خرج عمل بواسیرشو گذاشته تو بورس..حالا هر دفعه که میشینه یاد سقوط بورس میفته..😶             یکی دیگه خرج عمل دماغشو گذاشته تو بورس.الان نه پول داره نه قیافه😶

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

قیمت مناسب یعنی چقدر؟من بعد عید میخاستم@۵۱بگیرم ۵تومن اینقدر دس دس کردم الان شده ۸به بالا

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
1825
A31خوبه

A51 خوبه؟فرقش چیه با a31?بین این دوتا موندم بیشتر

قیمت مناسب یعنی چقدر؟من بعد عید میخاستم@۵۱بگیرم ۵تومن اینقدر دس دس کردم الان شده ۸به بالا

همین قیمتای آ۵۱ اینا

خواهرم ده روزی میشه آ۷۱خرید هشت و ششصد..خیلی خوبه..اما الان شده دوازده و نیم

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
خواهرم ده روزی میشه آ۷۱خرید هشت و ششصد..خیلی خوبه..اما الان شده دوازده و نیم

واقعا دوازده و نیم من یه جا خوندم نه و خوردی بود

چه قد؟ من a11 دو هفته پیش خریدم ۳۷۰۰

خوب هست؟

واقعا دوازده و نیم من یه جا خوندم نه و خوردی بود

آره نه و خورده ای بود..خواهرم از یه آشنا سفارش داد از تهرون براش آوردن هشت و ششصد..ما خوزستانیم...الان شهر ما شده دوازده و نیم

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
1826

واو چقدر گرون شدن خبر نداشتم گوشیمو سفت بچسبم خراب نشه

همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر نزاده اند'❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
الان تو دیجی کالا زده ده و خرده ای

شهر خودمونو میگم عزیزم

آره نه و خورده ای بود..خواهرم از یه آشنا سفارش داد از تهرون براش آوردن هشت و ششصد..ما خوزستانیم...ال ...

من تو سایت زدم گفته بود نه و نیم خدایا گرون نشه😭😭

واو چقدر گرون شدن خبر نداشتم گوشیمو سفت بچسبم خراب نشه

گوشیه من برا شیش سال پیشه مجبورم بخرم😭گوشیت چیه؟

1718