2726
عنوان

انگار ناباروری کم شده درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما مشکلتون چیه

من خودم پلی کیستیکم همسرم هم اسپرمهاش افتضاح 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
همه باردار شدن جز من😔

چله عاشورا بردار برای امام جوادالایمه

انشاا... حاجت میگیری

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
انشالله باردار بشی تا پیکا که مال مجرداست همش دوست پسر.... جالبه به دوست پسر میگن نامزد سر ملت شیره ...

باردارم عزیزدلم. اره دیدم کلا جو سایت عوض شده ده هشتادیا ریختن تو سایت

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
من خودم پلی کیستیکم همسرم هم اسپرمهاش افتضاح 

ای وی اف رفتید؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
همه باردار شدن جز من😔

نگران نباش من با ۱۲ سال انتظار پیشکسوتم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
۹ بار 

وای. چی بگم. منم یه عمه دارم مثل شما هرروز دعاش میکنم  از این ب بعد شمارم دعا میکنم 

وای. چی بگم. منم یه عمه دارم مثل شما هرروز دعاش میکنم  از این ب بعد شمارم دعا میکنم

مرسی عزیزم

2706