2703
2553
عنوان

انگار ناباروری کم شده درسته؟

435 بازدید | 48 پست

از وقتی خودم ک سه سال انتظار کشیدم باردار شدم فقط تاپیکهای بارداری و بی بی چک و آزمایش مثبت میبینم احساس میکنم اکثریت ک منتظر بودن باردار شدن. درسته؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کی بیاد نی نی سایت میبینن دهه هشتادیا چند تا بچه دارن غیرتی میشن و بخوای نخوای باردار میشن 😁

😁😁😁

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2456

اره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

کم نشده خواهر دیگه سر شدیم...

من که دیگه واقعا برام اهمیتشو از دست داده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
نه 

نگا اکثر تاپیکا شده برا بارداری بیشترشونم بین 5 تا 10 هفته هستن

2714
کم نشده خواهر دیگه سر شدیم... من که دیگه واقعا برام اهمیتشو از دست داده

شما مشکلتون چیه

2706