1822
1823
عنوان

انگار ناباروری کم شده درسته؟

429 بازدید | 48 پست

از وقتی خودم ک سه سال انتظار کشیدم باردار شدم فقط تاپیکهای بارداری و بی بی چک و آزمایش مثبت میبینم احساس میکنم اکثریت ک منتظر بودن باردار شدن. درسته؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
هر کی بیاد نی نی سایت میبینن دهه هشتادیا چند تا بچه دارن غیرتی میشن و بخوای نخوای باردار میشن 😁

😁😁😁

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

اره

اعتراف میکنم😐😕 بچه که بودم هر موقع حواسشون نبود جلو من حرف زشتی میزدن میگفتن “فرانسوی حرف زدیم”.خلاصه اینطوری بود ک تو دبستان معلممون پرسید کسی زبون دیگه ای بجز فارسی بلده؟ منم هرچی کلمه فرانسوی بلد بودم گفتم😂
1883
نه 

نگا اکثر تاپیکا شده برا بارداری بیشترشونم بین 5 تا 10 هفته هستن

کم نشده خواهر دیگه سر شدیم... من که دیگه واقعا برام اهمیتشو از دست داده

شما مشکلتون چیه

من هستم😔🌻🍃

🌻🍃ان شاالله ۱۳۹۹/۹/۹ باردارم نی نی سالم تودلم دارمحالمم خوبه خوبه😍😍  مطمئنم خداجونم ناامیدم نمیکنه😍🤗😘خداجونم شکرت بابت داشتنت 🤗شکرت بابت همه چیز😍 بحال خودم رهام نکن مواظب منو همسرم باش خداجونم ان شااللهان شاالله😍🤲🌻🍃  
1904
1718