1822
1823
عنوان

خرید لباس زیر🙂

288 بازدید | 17 پست

سلام دوستان کسی یه پیج خوب سراغ داره که لباس زیر قیمت مناسب و خوب داشته باشه چون بعضی پیجا قیمتا نجومیه واقعا🙄

شما خرید لباس زیر به صورت اینترنتی توصیه میکنید یا نه حضوری بهتره 🤔چون نظرا رو که میخونم اکثرن تو سایزا مشکل دارن یا براشون کوچک یا بزرگ چون سایزا فرق میکنه

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

حضوری بخر 

بعضی وقتا لباس تو عکس یه جوریه 

ولی وقتی از نزدیک میبینی میفهمی چقد با اونی که تو عکسه فرق داارره

کوچیک که بودم چندتا زن میومدن دم مدرسه معلم حجاب میشدن و درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجابمون باشیم و اگه یک تاره مو بیرون اومده باشه تو اون دنیا از تک تک موهایی که بیرون بوده اویزون میشم اگه ناخن هامون بلند باشه میکشنشون و خلاصه تا مدت ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف..‌‌..خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیرانسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. خدایی که هیچ مردی رو به زن برتری نداده خدایی که بی شک تو کارش و حرفش عدالته . خدایی که احتیاجی به ترجمه و تفسیر نداره . من برای نزدیک شدن به خدا نیازی به مکه و مسجد رفتن ندارم . اون همیشه تو قلب منه و همین که کنار خودم حسش میکنم کافیه. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان برای میلیون ها ادم ساختن.خدای من خدای خوبیه❤ 
1825

بستگی داره چ لباس زیری برا راحت و روزمره قطعااا حضوری

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

من از دیجی کالا چند تا ست خریدم اندازه بود ولی راضی نبودم

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین مهربونا😘😍من قبل از ۹۹/۹/۹ به آرزوم رسیدم و مادر شدم. از خدای مهربون میخوام همه ی اونایی که منتظرن تا اون تاریخ مامان بشن😍 الهی آمین

من از دیجی کالا خریدم راضی بودم سایزتو درست باید بدونی دیگه

یه بچها نینی سایتم پیج داشت تو اینستا قیمتاش خوبه versace.underwear

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  

Follow this link to join my WhatsApp group: https://chat.whatsapp.com/KM4WculsoFu7hFHpz3Fkp4

فروش انواع لباس زیر دخترانه و زنانه😍💕

#با_اطمینان_خرید_کنید♥️

🤩برای حمایت از گروه لینک رو برای دوستانتون بفرستید

بچه ها این‌گروه واتساب دوستمه جنساش عالین و قیمتشون واقعا مناسبه نسبت به کیفیتشون دوس داشتین عضو بشید با تچکل بوچ بوچ🤩

خاااانوووم خااانوووم📣📣 بله بله با خود خودتم 😉 بیااا وسططططط قرررش بده آاا آاا ماشالله💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 قررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا ولش کنم 💃🏻💃🏻😂😂😂  دلیل علاقه من به رقصیدن اینه که( هرجا میرم و اهنگ  خوشگلا باید برقصن پلی میشه،جفت چشا زوم میشه رو بنده😎 چه کنیم خوشگلی دردسر داره ماهم همَشش باید اماده قر دادن باشیم😛)  نگو بلد نیستم و این ناز و ادا ها 😉 پاشو یه موج مکزیکی برووو دوبار بچرخ یه بپر بپر و تکون تکون هم قاطیش کن اووف یسسس خودشه 😂😂( مدیونی فک کنی خودم ایطور میرقصم🤨)  اگه بد بود دوسه بار دیگه برو قطعا خوشت میاد🤭🤭 نگو چه دلت خوشه ها😒 که اگه دامن غمم رو تکون بدم چارستون سایت میلرزه😁 ای پرنسس  هرگز فکر نکن یه جوجه اردک بدشانسیییی و دور و بریات همه قوووو نه عزیزززم نه جونم هممون یه جاها کم اوردیم و یه جا ها بردیم ، غم هرکس درحد خودش براش سخته اینکه ممکنه به نظر تو کوچیک بیاد فقط و فقط نظر توئه و حقیقت همون حس آزار دهنده است که در زندگی هرشخص به یه صورت  متفاوت بروز پیدا میکنه😄 راستییئیییی تووو خیلی خوشگلی چاق یا لاغر سفید یا سبزه 😋 خوشگلی چووون دختری😎 حالا تا اینجا اومدی بی زحمت یه دوتا اهنگ قری هم معرفی کن برامون ( دست خودم نیست چ کنم 😂😂) با تچکررررررررر بوچ بوچ😘😘
1826
حضوری نشده تا حالا من لباس زیر بخرم وعوض نکنم حداقل دو بار عوض میکنم بس که سایزا متفاوته دیگه چه ب ...

دقیقا منم همین مشکلو دارم😅 واسه همونم ۲ دل بودم که از پیجا بخرم یا نه