2726
عنوان

نی نی یار کجایی پس

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه وضعیه چرا تو هر تاپیکی که  میرم دعواست وبی احترامی 

قدیم اصلا اینطور نبود  

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
لینک تاپیکو بده منم گزارش بزنم 

قفل کرده ماش مخ 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
قفل کرده ماش مخ 

پستشو گزارش میزنم نی نی یار میبینه تعلیقش میکنه.

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
این چه وضعیه چرا تو هر تاپیکی ه میرم دعواست وبی احترامی  قدیم اصلا اینطور نبود    

چون هر چی مرد اشغاله ریخته سایت مثلا استارتر همون تاپیکی که شات گزاشتم از دم بسته بود به رگبار همه رو 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
قطع کاربری شدخخخ

ایول 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
پستشو گزارش میزنم نی نی یار میبینه تعلیقش میکنه.

رفتم لینک رو کپی کنم دیدم تاپیک ترکیده 

رفتم لینک رو کپی کنم دیدم تاپیک ترکیده

هاترا گفت خودشم ترکیده .خب خداروشکر تعلیق شد دیگه به گزارش نیاز نداره 

ببخشید لینک تاپیک از کجا میشه برداشت؟

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
هاترا گفت خودشم ترکیده .خب خداروشکر تعلیق شد دیگه به گزارش نیاز نداره 

اره 

ببخشید لینک تاپیک از کجا میشه برداشت؟

اول بزن اینجا

بعد بزن رو این 

اول بزن اینجا بعد بزن رو این 

ممنونم

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
چون هر چی مرد اشغاله ریخته سایت مثلا استارتر همون تاپیکی که شات گزاشتم از دم بسته بود به رگبار همه ر ...

هوووووف از دستشون

منم یه بار گرفتار یه روانی شده بودم

تایپیک زدم 

نی نی یار تعلیقش کرد

2706