2726
عنوان

نی نی یار کجایی پس

142 بازدید | 29 پست

چرا اونایی که شعور ندارن و بدون دلیل توهین میکنن تعلیق نمیکنید حتی تو تاپیک اون مردک بی خاصیتم تگتون کردم 😡😡😡😡😡😡

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_2    

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اروم باش عزیزم بیخیال کسی ک بیشعوره دیگه بیشعورا گلم

اخه من چیزی نگففتم فقط نی نی یار تگ کردم برگشته میگه بی خانواده نه به من بلکه به خیلیای دیگه توهین کرد 

راسی همشهری هسی🙂

کجایی هستی 🤔

اخه من چیزی نگففتم فقط نی نی یار تگ کردم برگشته میگه بی خانواده نه به من بلکه به خیلیای دیگه توهین ک ...

ولش کن گلم ادم بیشعور زیاده بعضی وقت ها ی ادم هایی پیدا میشن ک حرف میزنن خودم غم و غصه دارم یهو قلبم تیر میکشه یا سرم درد شدید میگیره

ولش کن گلم ادم بیشعور زیاده بعضی وقت ها ی ادم هایی پیدا میشن ک حرف میزنن خودم غم و غصه دارم یهو قلبم ...

اصلا حرصم گرفت حتی قبلا هم گفتم هر چی به خودم میخوان فوش بدن عین خیالم نیست ولی نباید به خانوادم توهین کنن 

احمق ج.ق.ی منم گزارش زدم براش

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
شیراز مگه شیرازی نیسی؟

نه 

لینک تاپیکو بده منم گزارش بزنم 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2706