2726
عنوان

دلم داره پارهههه میشه دارم آتیش میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 51 پست

تاثیر فضای مجازیه ها

اه اه

بابا به درس و آینده فکر کنید

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا درس نمی خونید  سن شما سن درس و دانشجویی و پیشرفت شخصی هست نه رابطه و عشق

ب خدا من تونوزده سالگی رودارقالی بودم‌ تا اجاره خونه مامانم بتونه دربیاره الانم ۳۴ هستم‌ این سن مناسب این چیزانیس تازه بزرگسالانم درس میخوندم‌

حس میکنم بی نهایت نیاز دارم یکی کنارم باشه نمیدونم چراا

این حس همش شیطانه گلم چرا از مجردیت لذت نمیری الان بی دغدغه بی مسوولیت درستو بخون  وقت واسه ازدواج واینا زیاده به خدا یه روز حسرت این روز هاتو میخوری

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
ممنون عزیزم❤

ببین تواین سن هرکی بیاد بات آشنا شه عشق نیس اینو بدون ب فکر درس باش من سن‌توبودم‌رودار قالی بودم‌ کلاس خیاطی میرفتم بزرگسالانم درس میخوندم‌ آخه خودت ۱۹ پسری ک بهش میگی عشق چن ساله بوده از زندگی چی میدونسته ب این چیزا فک نکن سعی کن کناردرس مهارتای دیگه یادبگیری ک اگه نتونستی دانشگاه بری بتونی کارویگه انجام‌بدی

چشم عزیزم ممنون از حرف های قشنگتون 

جدی میگم‌ این‌احساس تو واست پشیمونیه ۱۰ سال دیگس اووووووووه میدونی چ ادمایی ممکنه سرراهت بیان‌ ک وقتی یاد این یکی بیفتی میگی خوب شد رفت لذت ببر ورزش کن شادباش بخند وازمن ب تونصیحت هیچ وقت گریه نکن غصه نخور ی روز حسرتش رومیخوری سعی کن تا۲۵ سالگیت ی دختر قوی مجرد وبیخیال باشی تجربه بهت میگم‌ عشق مال ۲۵ ب اون وره بهش میرسی 

2706