1874
1823
عنوان

دلم داره پارهههه میشه دارم آتیش میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 51 پست
حس میکنم بی نهایت نیاز دارم یکی کنارم باشه نمیدونم چراا

این حس همش شیطانه گلم چرا از مجردیت لذت نمیری الان بی دغدغه بی مسوولیت درستو بخون  وقت واسه ازدواج واینا زیاده به خدا یه روز حسرت این روز هاتو میخوری

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیگر لاغریمه 😍 گروه سبز:وزن اولیه 71 😒 وزن این هفته 65،200💃 💃 وزن هدف 62😍😍پرچم گروه آبی همیشه اون بالا بالا هاس عاشقتم آسنات جونم 😍9/9/99  روزیه که میرم رو ترازو62 کیلو شدم  خدایا شکرت که لاغر و خوش اندام شدم 🤩😍💖💖 آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ❤️❤️😍

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

ممنون عزیزم❤

ببین تواین سن هرکی بیاد بات آشنا شه عشق نیس اینو بدون ب فکر درس باش من سن‌توبودم‌رودار قالی بودم‌ کلاس خیاطی میرفتم بزرگسالانم درس میخوندم‌ آخه خودت ۱۹ پسری ک بهش میگی عشق چن ساله بوده از زندگی چی میدونسته ب این چیزا فک نکن سعی کن کناردرس مهارتای دیگه یادبگیری ک اگه نتونستی دانشگاه بری بتونی کارویگه انجام‌بدی

1825
چشم عزیزم ممنون از حرف های قشنگتون 

جدی میگم‌ این‌احساس تو واست پشیمونیه ۱۰ سال دیگس اووووووووه میدونی چ ادمایی ممکنه سرراهت بیان‌ ک وقتی یاد این یکی بیفتی میگی خوب شد رفت لذت ببر ورزش کن شادباش بخند وازمن ب تونصیحت هیچ وقت گریه نکن غصه نخور ی روز حسرتش رومیخوری سعی کن تا۲۵ سالگیت ی دختر قوی مجرد وبیخیال باشی تجربه بهت میگم‌ عشق مال ۲۵ ب اون وره بهش میرسی 

اخه هدف همه درس نیست

مثلا چیه ؟

به نظر نمیرسه ایشون هدف قابل عرضی هم داشته باشه 

من عضو گروه بنفش خانم بامداد خمار هستم💜وزن اولیه: ۸۸ 💜 وزن الان:۷۸.۸۰۰💜وزن هدف: ۷۵💜قد: ۱۶۶💜 شروع اول مهر.

با اجازت اسی جون

بچه ها خواهش میکنم برام گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5103910/بنظرتون-حرفم-خیلی-زشت-بوده?postId=156716436

⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋
چرا درس نمی خونید  سن شما سن درس و دانشجویی و پیشرفت شخصی هست نه رابطه و عشق

اوپرا جان...من عشقم یه طرفس و میخوام ب پسره بگم ب نظرتون بد نیست بهش بگم؟

بلوچ😊اهل سنت :)
1826

من دارم مثل شمع آب میشم میگم خدا برم گردون ب ۱۹سالگی.؟....؟..خواهشااااا قدر بدون.برو یه کلاس هنری یاد بگیر دستت تو جیبت باشه.روحیت خوب میشه...عشق کیلو چند

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت😪...خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد  ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا  ... یکی با مشروب🍷 تو فکر خداست 🕋... یکی تو مسجد🕌 ب فکر زناست 😏...... یکی قمه⁦⚒️⁩ ب دست تو فکر غیرته 😎💪...... یکی تسبیح📿 ب دست تو فکر شهوته🤤💏 .....یکی ریشش و با تیغ زده 🤵......یکی با ریش🧔 مردم و تیغ زده💸💵.......میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂....خدایا لطف میکنی از جای حق پاشی خودش بشینه سرجاش با تشکر🙁.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒

وقتتو با پسرای بیکار و بی ارزش تلف نکن عزیزم

میدونم تو سنی هستی که نیاز داری

برنامه زندگیتو شلوغ کن فک نکن چیزی از دست میدی

به جاهای بالا برسی ادمو درست حسابیم میان طرفت

ولی با این شرایط فعلیت یه پسر بیکار و بیعار میاد سمتت

به ارزوی چندین سالم رسیدم❤️ ۹۹/۹/۹
1718