2703
2553

سوال منم هست و اینک تو این وضعیت کرونا خوب اموزش میدن یا نه میحام منم فردا برم ثبت نام 

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه هزینه ی ای رو میدی

مثلا سیصد میدی بقیشو تا زمان آزمون آینامع باید صفر کنی

مدرک هم که کپی شناسنامه و کارت ملی و بدونی گروه خونیت چیه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
همون اول میگیرن الان گرون شده یک سال قبل پانصد هزارتومن بوده  ولی الان فکر کنم دوبرابر بشه

من یکسال بعده ثبت نام صفرش کردم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2714

حدود یکماه و خرده ای پیش من قیمت کروم نهصد و خرده ای ینی با معاینه ها یه تومنو در میاد.

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
منم از فردا کلاسام شروع میشه  شیش تا عکس فتوکپی شناسنامه و کارت ملی ۱۲۷۰هزار تومان بدون کتاب ۳ ...

عزیزم تهرانی ؟

چیزی بلدی یا ازصفر میخای یادبگیری 

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.
2706