2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درست جوابمو بدین حالمو بدتر نکنین نامسلمونا

دقیقا3تا دونه ش رو بخوری ب حالی میافتی که مرگ میاد جلو چشمات فقط 3تا دونه بزار تو اون شرایط گیر کنی حتی توانایی حرکت نداری اونوقت ب در دیوار میزنی ک زنده بمونی من خودم برا درمان میخوردم اما ی چیزی بگم بهت برو همین الان از این طرز تفکرت توبه کن همین 

2728
منم خدارو نمیبخشم

هی خواهر چی شده؟ 

والا منم یه هفته پیش چاقو بدست بودم بزنم خودمو خلاص کنم ولی فکر مو عوض کردم 

هی همه میگن خدا خدا مگه خدا پیرمرد مهربونه اون بالا نشسته کار منو و تو رو درست کنه ؟

از بچگی اینا رو کردن تو مخمون یا مگه قرار یا کسی قولشو داده که زندگی اسون باشه؟ 

عزیز من ماهیت خداوند با اون پیرمرد مهربون فرق داره 

اره بخشنده اس ستار العیوب 

و....

و... 

هست ولی تا خودتو بهش اثبات نکنی که کاری برات نمیکنه 

تا توکل نکنی تا خودتو بهش نسپری که گره گشایی نمیکنه🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

عزیزم این چ کاریه خدا نمیبخشتت تورو  خدا با  خودت نکن اینکارو لا اقل دلت ب حال کساییکه دوست دارن باشه وا

مراقب خودتون باشین چون اون تنها کسی که همیشه ب دنبال شما امده و ن نگفته
2738

نامسلمونیم که میخوایم جلوی گناه کبیره رو بگیریم؟ 

اسلام عوض شده من نمیدونم؟ 😳😑

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

میخوای بمیری برو بمیر اومدی سوال میپرسی مسخره شو در اوردین هر روز یکی میاد میگ میخوام خود کشی کنم ملت رو اوسکل کردین

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم

اگر میخوای خودکشی کنی با قرص های متنوع و مختلف این کار رو نکن چون اگر زنده بمونی روزی صد باااااااااااار آرزوی مرگ می‌کنی چون همه بدنت رو از کار میندازه و اون موقع حتی آنقدر توانایی نخواهی داشت که بتونی دوباره دست به خودکشی بزنی

ضمنا وقتی آوردنت بیمارستان جیغ نزن که تو رو خدا نجاتم بدید

لباس پرستارها رو هم چنگ نزن و بگی غلط کردم نمی‌خوام بمیرم داد نزن خدااااا نمی‌خوام بمیرم 

همه کسایی که خودکشی میکنن لحظه آخر پشیمون میشن و می‌فهمن اشتباه کردن

اینو از ناخن های شکسته همه کسایی که خودشونو از طناب دار آویزون کردن هم میشه فهمید

برای مشکلت راه حل هست اینکه نمی‌بینی به این معنی نیست که وجود نداره

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

نکننننننننننننننننننننننننننننننننننن اینکارو چیث شدم مگه من خودم یکبار تا دم خودکشی رفتم ولی خداروشکر خدا کمکم کرده نکننننننننننننننننن  

مراقب خودتون باشین چون اون تنها کسی که همیشه ب دنبال شما امده و ن نگفته
اخه عزیزم حتی اگرم بمیری بعدش همه بهت میخندن که باقرص قندخودکشی کردی یه سری دختردایی منم خودکشی نامو ...

وااای اخه چجوری شیافو قورت داده بود😂😂

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706