1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اره عزیزم

😂😂😂

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
1883

فک نمیکنم.....معدت ونابود میکنی

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت😪...خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد  ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا  ... یکی با مشروب🍷 تو فکر خداست 🕋... یکی تو مسجد🕌 ب فکر زناست 😏...... یکی قمه⁦⚒️⁩ ب دست تو فکر غیرته 😎💪...... یکی تسبیح📿 ب دست تو فکر شهوته🤤💏 .....یکی ریشش و با تیغ زده 🤵......یکی با ریش🧔 مردم و تیغ زده💸💵.......میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂....خدایا لطف میکنی از جای حق پاشی خودش بشینه سرجاش با تشکر🙁.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒

با متفورمین میخوای خودکشی کنی 😐😐😂😂راحت باش 

آره قند. دتو میندازه میر ی تو کما

گاهی فقط برای خودت زندگی کن! بعضی اطرافیانت را با تمام حرف ها و غیبت هایشان تنها بگذار😉، آنان در مرداب نادانی شناورند😏! همه کارهای نکرده ات را فراموش کن😊، به طبیعت برو😍، آهنگ مورده علاقه ات را گوش بده😍 و زیر لب زمزمه اش کن…😍 هنگام عکس گرفتن فقط ژست های موردعلاقه خودت را بگیر! 😍بگذار هر کس هر چه می خواهد بگوید،😉 حتی اگر مطمیٔن بودی تورا مسخره می کنند اما به دل خودت زندگی کن.😌😎😊                                                                     تو فقط متعلق به خودت هستی😊، یکبار به دنیا آمده ای و همه حس های خوب و بد دنیا در اختیار توست😇. شاد زندگی کن😇، برای خودت باش😇، خودت را برای به دست آوردن هیچ چیز آزار نده آن اگر مال تو باشد خودش می آید.‌‌‌‌.. 😇😊پس با حس های موردعلاقه ات نفس بکش😇، تو خودت هستی؛ آری…خودت😉😇. همین و دگر هیچ …💚🧡💛                                  😇🥰☺️                                       انشالله 99/9/9یه اتفاق خوب تو زندگیم می افته که لبخند به لبم میاد از همین الان خدایا شکرت بابت این اتفاق خوب 😍😊😇💚💛🧡
1826

برای اطمینان سه بسته بخوره تمومه  

متاسفم برای همچین آدم ضعیفی

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره                        چون که فرو میکنه                       در تاریخ۹/۹/۹۹هیییییییییچ غلطی نمیکنمممممممم و لم دادم دارم جم میبینم                 نه بوی عطر پیرهنت... نه اون چشایه روشنت....نه حتیخط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه  توت فرنگی۵۴ هستم برای بارصدم ترکیدم   
1899