2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من میخواستم برم سفر خارج که ازدواج کردم

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

اشپزی یاد میگرفتم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
چقدر بی ادب چجوری روتون میشه از کسی در مورد خودارضایی کردن یا نکردنش بپرسین

خودش گفت 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

اگر مجرد بودم ،سعی میکردم جهیزیه رو به کمک پدر و مادرم کامل کنم،از بودن با خانواده ی خودم تو این فرصت لذت ببرم

الان که متاهلم این فکر رو دارم کلا فقط صفا سیتی،دیدار با دوستان،رفتن به تاتر و سینما و رستوران های مختلف با همون خواستگارم،رفتن مسافرت با خانواده و ....

خود ارضایی نمیکردم😑

عزیزم اگه به شوخی نگفتی حتما" برو دنبال درمان، خجالت هم نکش برو پیش روانپزشک زن، ببین کسی که با خودارضایی لدت ببره دیگه از رابطه شرعی لذت نمی بره، هم روانشناسی تایید شده هم خدا وقتی بنده لذت حرامی رو تجربه کنه لذت حلال رو ازش می گیره، توبه کن خواهر عزیزم، خدا بخشنده و ستارالعیوبه، برو پیش روانپزشک حتما" ترک می کنی و خدا ان شاءالله یه ازدواج خوب و موفق قسمتت می کنه

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2706