1874
1823
فقط امضات😉😍😍😍

زیادی خیالبافم  

دخترم مرسانای قشنگم!میدونم بزودی بابای مهربون وخوشتیپت بیادوتاروح خسته من باوجود شما دونفرارامش پیداکنه  دخترنیومده نازم فقط ازخدا میخوام زودتر نیمه گمشده من و سرراهم قراربده تاازافسردگی وحسرت چند سال م نجات پیداکنم  دعا کن حسرت مامانت تبدیل به عقده نشه  از طرف مامان مریم وخانم کدبانو  نامه خیالی همچنان ادامه دارد.....‌‌

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
من پیتزا😐💔

یا ابلفض الان خدمو از پنجرع پرت میکنم پایین😭😭😭😭😭😭😑😑😑

﷽    99/9/9 به هم رسیدیم   از مرگ نترسید!.از این بترسید که وقتی زنده اید چیزی در درون شما بمیرد به نام انسانیت!!____ 

من میخواستم برم سفر خارج که ازدواج کردم

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
یا ابلفض الان خدمو از پنجرع پرت میکنم پایین😭😭😭😭😭😭😑😑😑

بنده هم هینطور،البته راه‌های دیگه‌ایی هم هس💔😭😭🔫🔪💣💊

دنبال‌نیمه‌گمشده‌نیستم‌من‌کامل‌آفریده‌شدم♥
بنده هم هینطور،البته راه‌های دیگه‌ایی هم هس💔😭😭🔫🔪💣💊

👻🔫

﷽    99/9/9 به هم رسیدیم   از مرگ نترسید!.از این بترسید که وقتی زنده اید چیزی در درون شما بمیرد به نام انسانیت!!____ 
1826

اگر مجرد بودم ،سعی میکردم جهیزیه رو به کمک پدر و مادرم کامل کنم،از بودن با خانواده ی خودم تو این فرصت لذت ببرم

الان که متاهلم این فکر رو دارم کلا فقط صفا سیتی،دیدار با دوستان،رفتن به تاتر و سینما و رستوران های مختلف با همون خواستگارم،رفتن مسافرت با خانواده و ....

خود ارضایی نمیکردم😑

عزیزم اگه به شوخی نگفتی حتما" برو دنبال درمان، خجالت هم نکش برو پیش روانپزشک زن، ببین کسی که با خودارضایی لدت ببره دیگه از رابطه شرعی لذت نمی بره، هم روانشناسی تایید شده هم خدا وقتی بنده لذت حرامی رو تجربه کنه لذت حلال رو ازش می گیره، توبه کن خواهر عزیزم، خدا بخشنده و ستارالعیوبه، برو پیش روانپزشک حتما" ترک می کنی و خدا ان شاءالله یه ازدواج خوب و موفق قسمتت می کنه

1718