1874
1823

مرسی از نظراتتون.

شـده ـهی گـمـ بشوی در خودت و دم نزنی؟؟؟ 🎥 من غریبانه ترین حالتــ دردمـ 💫یاربــــ💫

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

میگفتم با کی؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
1883

بشکن میزدم  

دخترم مرسانای قشنگم!میدونم بزودی بابای مهربون وخوشتیپت بیادوتاروح خسته من باوجود شما دونفرارامش پیداکنه  دخترنیومده نازم فقط ازخدا میخوام زودتر نیمه گمشده من و سرراهم قراربده تاازافسردگی وحسرت چند سال م نجات پیداکنم  دعا کن حسرت مامانت تبدیل به عقده نشه  از طرف مامان مریم وخانم کدبانو  نامه خیالی همچنان ادامه دارد.....‌‌

يعني شخصشم مشخصه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم 
1826

لذت

روز قبل از اینکه یه سالو نیمم تموم بشه فرار می کرد اگه پیدامم میکردن خودکشی

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در خواست دوستی کسانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم😊خب از اون جایی که امضای قبلیم تهدید امیز بود جا دارع بگم از من نترسید😁یه نکته وقتی یه جایی یه چیزی گفتم یا یه کاری کردم نگید از تو توقع نداشتم من امروز با من دیروز 180 درجه فرق داره _دیگه نه حس خوبی به چیزی دارم نه دلم به کسی خوشه نه می تونم به بقیه اعتماد کنم و نه حتی اون ادم سابق باشم فقط بی حس دارم به راه پیش روم ادامه میدم !!!!  
1899