2733
2734

سلام دوستان یکی از دوستان بسیار صمیم تازگیا متوجه شدم به شدت به پیشرفتم حسادت داره طوری که خانوادمم فهمیدن، همسرم میگه رابطتو باهاش کم کن و کارات بهش نگو، دوستان شما این جور مسایل داشتین؟ چیکار میکنین با دوست حسود؟ 

حتما باهاش قطع ارتباط میکنم.چون این ادما میتونن به زندگی ادم ضربه بزنن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اصولا دوست کم دارم

و خب یک رفتار زشت یا بدم ازشون ببینم مستقیم بهشون میگم و ارزششون پیش چشمم کم میشه خیلی رکم و قطعا قید ارتباط با طرف و میزنم

که خداروشکر دوستای من اینجوری نبودن تا حالا

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738

درمورد زندگیم مخصوصا خوشی هام اصلا بهش نمیگم.سعی میکنم رابطمو باهاش خیلی کم کنم.براش دعا میکنم که خدا بهش اونقدر خوشی و سلامتی بده که زندگی من و دیگران براش زیاد جذابیتی نداشته باشه که حسودی کنه و دعا میکنم که زودتر از شر بیماری حسادت رها بشه🌸

و خدایی هست مهربانتر  از حد تصور:)

اگر بگم تو نحیط کار من چقدر باهام حسودن گریه میکنین بحالم... فقط خدا میدونه چه رفتارای زشتی دارن ولی مهم نیست. شما باید فقط به چشم یک نفر بیای و اون یک نفر رئیست باشه، شوهرت باشه و ...

2706