2410
2553

من تازه از مربی من برنامه گرفتم

هنوز نفرستاده

ایشالا که خوب باشه

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
Woman_gym_club خودم شاگردشم.تغییرات شاگرداشو ببینی متوجه همه چی میشی.قیمتش هم عالی

مثلا در حد چقدر؟ 

رژیم غذایی و ورزشی میده؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
مثلا در حد چقدر؟  رژیم غذایی و ورزشی میده؟

هردو باهم.بستگی داره.اگ شهرستان باشه ۱۵۰.هم طراحی در منزل دارع هم باشگاه.انقد بهش مطمئنم ک میتونم راحت بگم اگ کسی جواب نگرف ازش بیاد اصا منو لعنت کنه ک معرفیش کردم.بهش مطمئنم کارش حرف نداره

ای آنکه کارش مهربانیست♥️
2714
من می‌خوام تپل شه پاهام میشه ؟ 😭

تپل شدن با حجم عضلانی گرفتن فرق داره.پاهای چرب واقعا جذاب نیست و اگ بد ادم پر بشه یعنی با غذاهای ناسالم خب سلولیت هم میزنه و دگ بدتر...اما با رژیم غذایی درست و ورزش میشه حجم بگیره وزیبا بشه.من خودم پاهام پر هس.البته من ۴ ساله بدنسازم.وقتی سفت میکنم عضلاتم مشخص میشه و پاهام میشه سنگ.ولی حالت عادی پر و البته خیلی خوش فرم...کلا بدن با بدنسازی خیلی زیبا میشه

ای آنکه کارش مهربانیست♥️

به جای برنامه ورزشی پیشنهاد می کنم کلاس آنلاین بگیر که مربی موقع تمرین ببینه حرکاتت و من الان 6 ماهه دارم با یه باشگاه آنلاین کار می کنم مربیاش و کلاساشون خیلی راضیم هم یوگا میرم هم فیتنس ، خوبیش اینکه جلسات ورزشیتو خودت انتخاب می کنی و میتونی با مربی های مختلف ورزش کنی .پیشنهاد می کنم حتما ورزش با باشگاه آنلاین فیت ویز و امتحان کنید