2737
2734
عنوان

تله تبلیغاتی

61 بازدید | 11 پست

دوستای عزیزم چند وقته دنبال کار خونگی هستم تو دیوار گشتم یه کار ساخت تاج و گیر سر بود گفت تو اینستا پیام بدید خلاصه پیام دادم گفت باید۲۵واریز کنید تا بتونم اموزش بدن مواد میدم هر تاج هم ۳۰تا۵۰دستمزد خلاصه هی پیام میداد واریز کن  گفتم تمایل به همکاری ندارم بعد امروز رفتم دیدم اسم پیچ رو تغیر داده و همه چی رو پاک کرده

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوست عزیزاگر مایل به همکاری باکارگاه ماهستیدلطفاابتدابه پبج اینستامراجعه کنیدمدل اموزش خودراانتخاب کنید وبعداسم فامیل ادرس دقیق تلفن وعکس مدل اموزشی وعکس فیش واریزی راارسال کنید 

مربیان مابعدازثبتنام بمدت۲۴ساعت اینده تشریف میارن درب منزل بمدت۴۵دقیقه یک مدل اموزش داده وکاروتحویل میدن واموزش مجازی واموزش حضوری داریم  وتسویه هفتگی میباشد

مزدتاج از۳۰تا۵۰هزار

برای ثبتنام مشخصات ارسال تاثبتنام انجام شود 

برای ثبتنام وهزینه اموزش وکرایه مربی فقط۲۵۰۰۰هزاربایدواریزوعکس فیش واریزی هنگام ثبتنام الزامیست وازدرخواست پرداخت درب منزل معذوریم

من قبلا می خواستم آموزش انگلیسی بدم شهریه اش واقعا مناسب بود.همه دنبال این بودن که مجانی ازم راهکار بگیرن و اسم کتابا رو بپرسن.یکی هم گفت  تو آزمون تعیین سطح می خوام شرکت کنم منم وقت گذاشتم سوال طرح کردم و فردا قرار بود امتحان بگیرم نیم ساعت منو معطل کرد آخر هم امتحان نداد گفت خیلی سخته.در حالیکه  سوالات سه سطح آسان متوسط و سخت بود.یعنی کسی که خیلی خیلی هم انگلیسیش ضعیف بود می تونست ۷ تا سوال رو جواب بده.کلی هم افاده داشت.منم اعصابم خرد شد همه پستامو پاک کردم و قفل کردم صفحه مو و کلا از اینکار منصرف شدم

2738

این حالا توی اینستا بوده خیلیا همینجا تبلیغ میکنن با کمال پرویی.یه بار به یکیشون پیام دادم گفت اول باید۷۵ واریز کنی دوتا کانال داد یکی واریزی یکی برگشت پول!!!!بعد۴k عضو داشت پستاش همه ۱۰ ۱۲ تا بازدید میخورد من که بهش گفتم کار میخوام هر روز ویس میزاشت پول واریز کنید تقاضا زیاده کار از دستتون میره بعد که میدید خبری نشد  میگفت به خاطر شما مهلت ارسال فیش واریزی تمدید شد.!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...