2703
2553
عنوان

یه سوال خاک برسری دارم دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مجردم . واووو . چقد زیاد   . دخترامون انقدر گرمن یا پسرا؟  

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات
2456

خدا وکیلی اینا چه تاپیکیه میزنید؟ اصولا سودی هم داره براتون بدونید بقیه چند بار تو هفته...؟!!!!بیشتر تعجبم از کاربرایی هستش که جواب کامل میدن

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔
2714

والا بستگی به نیازه داره و اینکه همیشه برا شوهرت زیبا و اراسته و تمیزو جذاب باشی .خشبحالت منم دوست دارم ازدواج کنم ولی نمیشه و این باعث میشه بیراعه برم و زندگیم به فنا بره دیگ خسته شدم خیلی

اون ماه های اول خیلی زیاد بود🤣🤣🤣

سوره واقعه گوشم بدیم میشه امضات

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2706