1822
1823
عنوان

یه سوال خاک برسری دارم دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 1922 بازدید | 92 پست
خدا وکیلی اینا چه تاپیکیه میزنید؟ اصولا سودی هم داره براتون بدونید بقیه چند بار تو هفته...؟!!!!بیشتر ...

آخ خدا یه نفر عاقل پیدا شد

خداروشکر

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
۴ بار🤪

اره دیگه 😂

اینم شانس مایه 😝

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم از عربی و سالسا تا هر چی دلت بخواد 💃 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
آره باهاش بگو

ممنون

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری          یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه
🤣🤣🤣

والا شمارش از دستمون در رفته...اصلا تو زندگی ما آخر دعواهامونم ب این خطم میشه...دیگه والا میخوام دعوا کنم اول میرم حموم...چون از آخرش خبر دارم😄

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃

تعجب من ار اینکه تو عنوان گفتی سوال خاکبر سری دارم بعد میای میری تو اتاق خواب مردم ؟ چند چندین با خودتون خدایی؟ 

من 99/9/9 هم در حالیکه تومبون طوسیمو با تی شرت نارنجیم پوشیدم نشستم سر میز نون لواش پرت می کنم  تو ماهی تابه املت ننه پزم و لقمه می گیرم و با مشت می کوبم روی پیاز با فاز قیصر 😕والا به مولا
خدا قوت قهرمان🤪😂😂

مرسی پهلوان 😂😂😂😂

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم از عربی و سالسا تا هر چی دلت بخواد 💃 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
آخ خدا یه نفر عاقل پیدا شد خداروشکر

اخه جواب دادن بچه ها برام عجیبه چون این سوالو یه ادم می پرسه و میشینه به خوندن جوابای بقیه مشغول میشه و بقیه سریع میرن تو بازیش و چه کاملم جواب میدن عجبا

چه خوب گفت مهران مدیری:همیشه قبل از بحث با هر کسی دو تا سؤال از خودتون بپرسید:کجای زندگیشم؟🤔کجای زندگیمه؟🤔 اگه جواب(هیچ جا)بود؛ بحث بیخود نکنید...⁦🤫🤫🤫
1826
بیخیال گلم فقط هرچی میگذره میگم نی نی سایتم نی نی سایت قدیم هعییییییییی

🤦‍♀️😞اوهوم

من 99/9/9 هم در حالیکه تومبون طوسیمو با تی شرت نارنجیم پوشیدم نشستم سر میز نون لواش پرت می کنم  تو ماهی تابه املت ننه پزم و لقمه می گیرم و با مشت می کوبم روی پیاز با فاز قیصر 😕والا به مولا
1718