1874
1823
عنوان

یه سوال خاک برسری دارم دخترا

1922 بازدید | 92 پست

خواهرانه جواب بدید

من تازه عقد کردم

ولی میخوام بدونم توی زندگی مشترک هفته ای چند بار رابطه نرماله؟ مثلا بعد چند سال زندگی کردن کامل سرد میشه آدم و دفعاتش خیلی کم میشه؟

۵ ساله ازدواج کردم 

هفته ای ۳یا ۴ بار 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم از عربی و سالسا تا هر چی دلت بخواد 💃 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

۴بار

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡💪هدف من چاق شدنِ💪تاریخ شروع هدف💪۱مهر۹۹💪وزن اولیه۴۶💪وزن هدف اول۵۵💪وزن هدف اصلی۶۲💪من میتواااانم💪بعد از۶سال میخام به وزن قبلیم برگردم💪بازم مثل۶سال پیش خوش اندام میشم💪😉°•°•من بدبختِ به ظاهر خوشبختم°•°•

یه نوشته ای بود نمیدونم ازکدوم کاربر ولی سخت منو به فکر فرو برد:

که

تصور کنید کامنتایی که مینویسین فرزند خودتون

پدر یا برادر یا افراد نزدیکتون دارند میخونند لطفا بیشتر مراعات کنید

1826

خخخخ...از کمر افتادیم والا...ولی از رو ن😜

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃
در هفته تا۲۰بارش نرماله😐

اون وسط مسط ها زندگی هم می کننا 🤣🤣🤣🤣

من 99/9/9 هم در حالیکه تومبون طوسیمو با تی شرت نارنجیم پوشیدم نشستم سر میز نون لواش پرت می کنم  تو ماهی تابه املت ننه پزم و لقمه می گیرم و با مشت می کوبم روی پیاز با فاز قیصر 😕والا به مولا

من مجردم . واووو . چقد زیاد   . دخترامون انقدر گرمن یا پسرا؟  

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات
1899