1874
1823

(منظورم حساس و احساساتی هست)

اگه میتونن برن چرا؟

اگه نمیتونن برن چرا؟

بـــآشِـــه شُـمــا تــو دِل بُـــرو…. وَلـــی قلـــب مـــا پُــلمپِــه پَــس بَــرگـــرد بُــــروووووو….😉😝

اگه رتبه بیارن آره 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

نه .حتی پرستاریشم نباید برن .

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1883

نه باید واسه ت عادی بشه جلوت یه نفر بمیره

من جوجه م ببینم حالش بده حالم بد میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من اصن زخخمم نمیتونم ببینم حساسم خیلی

من حساسم ولی با خون و اینا مشکل ندارم

ولی روی درس حساسم

بـــآشِـــه شُـمــا تــو دِل بُـــرو…. وَلـــی قلـــب مـــا پُــلمپِــه پَــس بَــرگـــرد بُــــروووووو….😉😝
نه باید واسه ت عادی بشه جلوت یه نفر بمیره من جوجه م ببینم حالش بده حالم بد میشه

من از صحنه های دلخراش خوشم میاد یا از این چیزای هیجان انگیز و ...

فقط روی درس حساسم

به تدریج سنگدل میشن. دختر دایی من خیلی حساس بود ولی انقدر کلاسای تشریح دیده که بی حس شده کلا

آره

پزشکی آدما رو قوی می‌کنه بنظرم 🙄

خب اگه برن هم خیلی نمی تونن موفق باشن وقتی طاقت دیدن زخم و خون و عفونت و سوختگی و بخیه زدن و آه و ناله ی مریضو و گریه خانوادشو و مردن آدما رو ندارن. نهایت دوره تحصیل رو به سختی میگذرونن و بعد با مدرک عمومی می شینن تو درمونگاه واسه بیمار سرماخورده آموکسی سیلین و قطره بینی تجویز می کنن.

خب اگه برن هم خیلی نمی تونن موفق باشن وقتی طاقت دیدن زخم و خون و عفونت و سوختگی و بخیه زدن و آه و نا ...

من از این صحنه ها خوشم میاد

ولی رو درس و اینا بیش از حد حساسم ⁦☹️⁩

1904
یعنی چی رو درس حساسی؟ کی کنکور داری؟

هنوز به اونجاش نرسیدم

کلا رو درس و نمره خیلی حساسم

من یه دلیل اینکه پزشکی نرفتم این بود تحمل دیدن سوختگی و بیماری های لاعلاج و قطع شدگی دست و پا و مرگ و میر رو نداشتم.خیلی رو روحیم تاثییر میذاره و تا مدتها تو فکرم میمونه و غصه میخورم

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

من به شدت ترسو و احساساتی هستم ولی دارم تجربی میخونم😑

پرستاریو ک اصلا نمیتونم برم 

چون دختر عمم ک پرستاری میخوند میبردنشون تو سردخونه😧

باید یه چیزی بری ک بتونی طاقت بیاری

خوشا آن دل ؛ که دلدارش تو گردی...❤
1899