2726
عنوان

من وقتی که از دست شوهرم دلخورم😂😂😂+اسکرین شاااات

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 82 پست
اره بزار😂😂😂حالا من قهر میکنم اسمشو تغییر نمیدم ولی وقتی پیام و زنگ بزنه  میگم آررررره زندگی ...

وای😂😂😂😂

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

منم بزارم اقامونو😁😁😁؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لامصب دلم نمیاد جانان رو پاک کنم فقط یک استیکر دهن کجی میزارم دهنش دوساعت بعد باز همونم قلب میکنم😂 ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂دیووونه ایم بخدا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

من اسمشو سيو كردم عن 

هيچوقت هم عوضش نكردم چون هر چند دقيقه دعوامون ميشه 

همون عن برازندشه

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
منم امشب شوهرم میاد،موندم چه رفتاری داشته باشم باهاش،واقعاموندم😭😭😭خیلی ازش ناراحت و عصبیم،چکار کن ...

بزن لهش کن😒😂

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
منم امشب شوهرم میاد،موندم چه رفتاری داشته باشم باهاش،واقعاموندم😭😭😭خیلی ازش ناراحت و عصبیم،چکار کن ...

ی ارایش خوشگل  کن  ی شام مورد علاقشو دری کن درس نیس زن و شوهر از همدیگه قهر باشن

منم بزارم اقامونو😁😁😁؟

اررره بزار😁

لامصب دلم نمیاد جانان رو پاک کنم فقط یک استیکر دهن کجی میزارم تهش دوساعت بعد باز همونم قلب میکنم😂😂 ...

او من فک کردم الان فوش داغونه این ک خیلی خوبه بابا😂😂😂💔

نه خوش حالم خوشبخت باشید🤗❤️

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
من اسمشو سيو كردم عن  هيچوقت هم عوضش نكردم چون هر چند دقيقه دعوامون ميشه  همون عن برازند ...

وای خدا😂😂😂دهنت سرویس اگه ببینه چی

من اسمشو سيو كردم عن  هيچوقت هم عوضش نكردم چون هر چند دقيقه دعوامون ميشه  همون عن برازند ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣امضاشووو

بزن تو دهنش🤣🤣

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

امضاتم نوشتی

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
او من فک کردم الان فوش داغونه این ک خیلی خوبه بابا😂😂😂💔 نه خوش حالم خوشبخت باشید🤗❤️

دلم نمیاد اسم بد بزارم براش☹دیگه ته عصبانتیم دهن کجیه😂😂

ی ارایش خوشگل  کن  ی شام مورد علاقشو دری کن درس نیس زن و شوهر از همدیگه قهر باشن

میدونی چکار کرده اخه.پریشب منو پسرمو گذاشته رفته خونه مادرش تو یه شهر دیگه،برا کمکشون،اونام خوبی اگه میفهگیدن ناراحت نمیشدم در حالیکه میگن وظیفه اجباریشه😔

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

وای امضاتو الان دیدم😂😂اینو براش هرروز اسمس کن😂

2706