1874
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
جهاز دختر باید بده حتما باید وسایل زندگی از اول تکمیل باشه جهاز برون جهاز دیدن پسر باید سرویس طل ...

عجیب تر از همه اینا اینه که 10 تا مراسم میگیرن😐جشن بعله برون.(البته بعله برون بعضیا فقط فامیلارو دعوت مبکنن که با فامیل طرف مقابل اشنا بشن و داماد یه سری هدیه برا عروس میاره و یه سری حرفا زده میشه ولی یه سریا هم بزن برقص مفصل دارن)جشن عقد.بعدش حنابندون.بعدش عروسی.بعدش پاتختی😐و البته تو یه سری جاها مراسمات عجیب تری هم میگیرن.مثلا دوتا حنابندون میگیرن .ی دونه برا عروس یه دونه برا داماد.جشن عیدانه میگیرن.یعنی قبل عید که خانواده داماد برا عروس عیدی میخرن برا اون جشن میگیرن توی یه سالن همه رو دعوت میکنن که اونا هم کادو بیارن یه بزن برقص هم میکنن😐

اسمشو تقدیر نذار.جدایی تقصیره تو بود.همیشه یکی کم میاره.این دفعه نوبت تو بود.اگه دوباره دیدمت.شرمنده از خودت نباش.زندگی اینه عزیزم.یکی میره یکی میاد.واسه همینه بعد تو به کسی دل ندادم اره به قول تو من یه احمقِ سادم زود باورم میشه وقتی هرکی هرچی میگه.تو ولی بدون میگذره این روزا یه روزی که تقاص قلب خوردِ منو پس میدی یه جوری که دنبالم میگردی اما منو نمیبینی دیگه.من به یه جایی میرسم واسه یه لحظه دیدنم باید سر و دست بشکنی.میخوای از نو شروع کنی من روی قله هام ولی متاسفم عزیزم نمیتونی💔
خرج مراسم  بله برون و عقد و حنابندون باید خانواده عروس بدن 😐

ببین خب خیلی ازینا الکیه.بعله برون فقط در حد یه مهمونیه.که خانواده و فامیلای داماد میان خونه عروس .جشن حنابندون هم اصلا لازم نیست .میمونه یه عقد که اونم داماد باید بگیره.فقط محل برگذاریش به عهده خانواده عروسه که اونم یا توخونشون میگیرن یا یه سالن میگیرن.که فقط پول سالن رو میدن.نه شیرینی و میوه و اینا

اسمشو تقدیر نذار.جدایی تقصیره تو بود.همیشه یکی کم میاره.این دفعه نوبت تو بود.اگه دوباره دیدمت.شرمنده از خودت نباش.زندگی اینه عزیزم.یکی میره یکی میاد.واسه همینه بعد تو به کسی دل ندادم اره به قول تو من یه احمقِ سادم زود باورم میشه وقتی هرکی هرچی میگه.تو ولی بدون میگذره این روزا یه روزی که تقاص قلب خوردِ منو پس میدی یه جوری که دنبالم میگردی اما منو نمیبینی دیگه.من به یه جایی میرسم واسه یه لحظه دیدنم باید سر و دست بشکنی.میخوای از نو شروع کنی من روی قله هام ولی متاسفم عزیزم نمیتونی💔
تو رسم ما بعد عقد یا ازدواج باهم رابطه جنسی برقرار میکنن😐😑😶 باورتون میشه؟!

نه راس میگی 😁 بعد عقد باید رابطه پولی برقرار کنن پس؟!!!😂🤔😂

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای هم خیر بخواهیم و دعا کنیم.🙏💕👌
میگن دختر مجرد موقع خطبه عقد نیاد که بختش بسته میشه😐 

وا من دو بار تا حالا قند سابیدم پای سفره ی عقد یعنی بخت من بسته شده؟ 🤔 

من 99/9/9 هم در حالیکه تومبون طوسیمو با تی شرت نارنجیم پوشیدم نشستم سر میز نون لواش پرت می کنم  تو ماهی تابه املت ننه پزم و لقمه می گیرم و با مشت می کوبم روی پیاز با فاز قیصر 😕والا به مولا

عجیب ترین چیزی که توی این چندسال توی این سایت دیدم اینه که خود خانم ها میان توصیه به گرفتن گواهی بکارت میکنن. کلا چیزی به اسم دفاع از حقشون رو نمیشناسن تمام عمر میخوان خودشون رو ثابت کنن 

به طرف میگم بعدها شوهرت مدعی بشه دادگاه به ریشش میخنده بهش میگه برو‌دنبال کارت میگه نه میتونه بدون مهریه طلاقم بده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
1794
وقتی کسی نامردی کرد یا عقد یا عروسی دست راستش میزارن رو سر دخترهای دم بخت میگن بخ زودی شوهرمیکنن😑😐

🙁چه توهین آمیز 

من 99/9/9 هم در حالیکه تومبون طوسیمو با تی شرت نارنجیم پوشیدم نشستم سر میز نون لواش پرت می کنم  تو ماهی تابه املت ننه پزم و لقمه می گیرم و با مشت می کوبم روی پیاز با فاز قیصر 😕والا به مولا
دهه هشتادیا باور نمیکنن😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣

😑😒😒😒😏

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
1718