1874
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

عجیب ترین رسمی ک هیچ وقت نفهمیدمش همین بوده ک میرن جهاز عروسو می بینن 

ک چی مثلا 

آرررره من ازین قابلمه دارم تو نداری چشت درآد

من تلوزیونم ازین جدیداست بسووز

!!!!!

اضافی ام🙂.. جواب زنده بودنم مرگ نبود مردن من مردن یک برگ نبود..

@نی_نی_یار_5   کاربریمو بترکونین

به بعضی ها... نباید رید برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن...😊.......... مرد بودن به یه سیبیل و ریش نیس..مرد اونیه که بتونه با شلوار کــــردی خلاف جهت باد بدوه...😁🙌........ هیچ کسی رو تا مقام خدایی بالا نبر،میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه😒😞............همیشه مردا کثیف نیستن ،کثیف اون زنیه که میدونه مرده یکی رو داره ولی بازم عشوه خرکی میاد بلک یه فرجی بشه:).......... بیایید قبول کنید همتون یه روز این جمله رو شنیدید:اگه درساتم مثل آهنگا حفظ میکردی الان یه چیزی شده بودی😂😀.......ای بابا یکم تاپیکای شاد وانرژی مثبت بزنین حالمون خوب شه 😕 اگه سختت نیس تاپیک اولمو گزارش بزن ممنون ✋❤
میگن دختر مجرد موقع خطبه عقد نیاد که بختش بسته میشه😐 

😳

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂♀️ ♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂💛از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️

من از وقتی این سایت اومدم شنیدم بعضی خانومای باسواد و اصلا فکر نکنی یه تختشون کمه میان تو چای شوهرشون چند قطره ادرار میریزن که بهش تسلط داشته باشن یا شب عروسی تو شورتشون نبات میزارن میدن داماد بخوره که وفا دار بمونه

گر نگهدار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❣
1826
رسم و رسوم نداریم  ولی شنیدم هنوز بعضی جاها دخترا رو ختنه میکنن  بعضی جاها دستمال میخوان ...

وای‌متنفرم از این رسمه دستمال شب عروسی. 🤮

چقدر دخترای قدیم سختی کشیدن بخدا . خداروشکر توو این قرن به وجود اومدم. رسم خاصی نبوده تا الان برا من . فعلا عقدیم . 

1718