2737
2734
عنوان

شماباشین چیکارمیکنین😐😐😐

264 بازدید | 20 پست

اگ ی نفرباشه ک خیلی ازش خوشتون بیاد بفهمید اونم تاحدودی ازتون خوشش میاد همه چی تموم باشه پولدارباشعور خوشتیپ خونواده خوب وبدونید ک دیگه ازاین بهتردورو برتون پیدانمیشه 

حاضرید خودتون پاپیش بذارین شانستونو امتحان کنبن مخشوبزنین یا قیدشومیزنین

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و اگ ی بار تااشنایی اومده باشه اما ب دلیل مخالفت مامانش رفته باشه

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

خودم نه یه واسطه مورد اعتماد و امانت دار میفرستم یا خودم ناشناس پیام‌میدم الکی مثلا من واسطه ام😝

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤
2738
پول رفاه میاره تیپ و قیافه هم بعد از ۶ماه برات عادی میشه ببین اخلاقش چطوره و اینکه چقدر از دین داری ...

اخلاق ورفتارش خوبه همه قبولش دارن

نه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
خیر ولی یکارایی می کنم بفهمه دارم چراغ سبز نشون میدم

چکاری مثلا

یجوری امتحان کن که انگار اون داره امتحان میکنه

یعنی چجوری

2706