2726
عنوان

مامانم فهمید به بابام زنگ زدم هی بهم سرکوفت میزنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ترک کرده خیلی وقته.

ای بابا پس چشه

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

یه ماه دیگه عقدته انشاالله خوشبخت بشی عزیزم بچسب به زندگی خودت بخدا قسم نه مامان فردا به درد میخوره نه بابا فقط اسمن هستن فردا خودتی و همسرت و بچه هات و میخندی واسه این روزایی که گریه کردی من از خانوادم دورن توی سختی هام خوشیهام گریه هام خنده هام دلتنگیهام فقط همسرم کنارم بوده و جبران تمام نداشته هام کرده هیچ کمبودی هم از لحاظ عاطفی احساس نکردم تو هم قوی باش و برنامه ریزی کن واسه آیندت انقدر با همسرت دوست باش که بجز اون کسی رو نخاهی در کنارت

2728

بمیرم برای دلت 😢

انشالله خوشبخت بشی و دیگه هیچوقت به گذشته تلخ فک نکنی

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
نه ترک کرده خیلی وقته.

ازدواج کرده؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
استارتر بهم بگو دختربچه تا چندسالگی میتونه پیش مامانش باشه حضانتش چی میشه؟

فکر کنم ۶،ولی خوب بابای من شرایط نگهداری نداشت،کلا کار به دادگاه و این چیزا نکشید.

یه ماه دیگه عقدته انشاالله خوشبخت بشی عزیزم بچسب به زندگی خودت بخدا قسم نه مامان فردا به درد میخوره ...

چطور اینو میگی؟پس پدرو مادری ک اینهمه زحمتمون رو کشیدن چی؟فقط همسر و بچه

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍
خوب کردی زنگ زدی حداقل اینجوری دعوتش کردی .... شاید از قیافه افتاده و نمیخواد باعث شرمندگیت شه ولش ک ...

نه بابا مثل قبله چون خیلی وقته ترک کرده،من و داداشمم دورادور میبینیمش.

فکر کنم ۶،ولی خوب بابای من شرایط نگهداری نداشت،کلا کار به دادگاه و این چیزا نکشید.

همون میخام بدونم نظرقانون چیه ؟هم پدر سالمه و شرایط پذیر هم مادر سالم و شرایط دار حالا دادگاه بچه رو به کی میده؟

2706