1822
1823

بابام وقتی کلاس چهارم بودم ترکمون کرد،از بچگیم اعتیاد داشت به مواد مخدر و خیلی اذیت شدم مخصوصا من،چون قبل اعتیادش من همیشه با بابام بودم باهم میرفتیم پارک و خرید و این چیزا،مامانم بهم محبت نمیکرد،دوستم داشتا اما حتی بوسمم نمیکرد.

من ماه بعد عقدمه دوست داشتم بابامم باشه زنگ زدم بهش گفتم ماه بعد عقدمه گفت من که چند سال پیش برگه رضایت پدر رو بهت دادم،گفتم یعنی برات مهم نیست که من دوست دارم بابامم کنارم باشه،گفت خوشبخت بشی انشالله،گفتم آدم حتی با بچه گربه هم این رفتارو نمیکنه،خداحافظ و قطع کردم.

بعد زدم زیر گریه مامانم فهمید چیشده بهم گفت حقته خودتو بی ارزش کردی،حالیت نیست که مرده و زندت براش فرقی نداره بابات حتی دلش نمیخواد تو رو ببینه خیلی احمقی و این حرفا...

آخه چی بگم،چجوری بهش بگم همین بابا وقتی بچه بودم و حسرت میخوردم چرا مامانم منو بغل یا بوس نمیکنه همیشه کنارم بوده تا قبل اعتیادش نمیذاشت کمبود محبت مادرمم حس کنم‌...

هنوز همونطور معتاده؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بنظر من کارت اشتباه نبوده

اختلاف پدر و مادرت بتو ربطی نداره که مادرت سرکوفتت بزنه

اگر دوستش داری حتما ازش بخواه که باشه پیشت

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 
1825

اخه مادرتون طفلکی اون موقع درد خودش رو داشته دست خودش نبوده.حالا ادم وقتی بده احساسش هم پوچ میشه وقتی شوهرش اونجوری از اب دراومده احساس شکست کرده  

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

بابای تو معتاده بابای من سالمه این جوریه مرده وزنده ام براش فرق نداره همیشه خدا دنبال دعوا کردن با منه الکی جلو سوهرم یه جور با من خرف میزنه انگار من باباش را کشتم همیشه سرکوفت میشنوم از سوهرم

1856

خوب کردی زنگ زدی حداقل اینجوری دعوتش کردی .... شاید از قیافه افتاده و نمیخواد باعث شرمندگیت شه ولش کن ب حال خودش 

خدایا ... جز تو جز نگاه تو .... توی این آشفته بازار روزگار باعث دلگرمیه روح و روانم نیست... میدونم که بهم پدر بد اخلاق و بی منطق .... و مادری نا مهربون و بی فکر ... دادی تا تنهاتر بشم و بیشتر به سمت تو کشیده شم و فقط به تو تکیه کنم .🎁... میدونم انتهای بی مهریت هم پر از مهره.💞...  ولی خدایا نمیدونم آیا من میتوونم بااین تنهایی و صحبتهای یک طرفه و بی پاسخ تاب بیارم؟؟؟💔 میترسم  کم بیارم .... میترسم روزی برسه که رومو برگردونم 👩‍🦽و سرمو پایین بگیرم و بگم دیگه با توام حرف و انتظاری نیست..🤦‍♀️..پس اینقدر سختش نکن .... منم یک آدم .... یک دخترم .....مثل خیلی از دخترای دیگه..👸.. منم جنسم شکنندست ....منم صبرم حدی داره... تاب توانم از کفم رفته خدا....🧘‍♀️
1826
نه ترک کرده خیلی وقته.

ای بابا پس چشه

خدایا ... جز تو جز نگاه تو .... توی این آشفته بازار روزگار باعث دلگرمیه روح و روانم نیست... میدونم که بهم پدر بد اخلاق و بی منطق .... و مادری نا مهربون و بی فکر ... دادی تا تنهاتر بشم و بیشتر به سمت تو کشیده شم و فقط به تو تکیه کنم .🎁... میدونم انتهای بی مهریت هم پر از مهره.💞...  ولی خدایا نمیدونم آیا من میتوونم بااین تنهایی و صحبتهای یک طرفه و بی پاسخ تاب بیارم؟؟؟💔 میترسم  کم بیارم .... میترسم روزی برسه که رومو برگردونم 👩‍🦽و سرمو پایین بگیرم و بگم دیگه با توام حرف و انتظاری نیست..🤦‍♀️..پس اینقدر سختش نکن .... منم یک آدم .... یک دخترم .....مثل خیلی از دخترای دیگه..👸.. منم جنسم شکنندست ....منم صبرم حدی داره... تاب توانم از کفم رفته خدا....🧘‍♀️

یه ماه دیگه عقدته انشاالله خوشبخت بشی عزیزم بچسب به زندگی خودت بخدا قسم نه مامان فردا به درد میخوره نه بابا فقط اسمن هستن فردا خودتی و همسرت و بچه هات و میخندی واسه این روزایی که گریه کردی من از خانوادم دورن توی سختی هام خوشیهام گریه هام خنده هام دلتنگیهام فقط همسرم کنارم بوده و جبران تمام نداشته هام کرده هیچ کمبودی هم از لحاظ عاطفی احساس نکردم تو هم قوی باش و برنامه ریزی کن واسه آیندت انقدر با همسرت دوست باش که بجز اون کسی رو نخاهی در کنارت

1896