1822
1823
عنوان

بنظرتون اینا ب مرور تغیر رنگ میدن و سیاه میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 33 پست
پیوتر...ن تغییر رنگ نمیده فقط نباید بزاری اب بخوره ...قیمت این باکس چنده؟؟؟

خب پبوتر نود درصد قلع هست ده درصد مس رنگش تغییر میکنه بعد از مدتی البته مراقبت بالا میخواد 

برائتی ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است
اولی 240  دومی189 میگ از   همون کارخونه ک میفروشیم ارزون تر میدیم وگرنه در مغازه ک گ ...

حواست باشه شیشه هاش شفاف باشه...ارسال در منزل هم دارن

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

حواست باشه شیشه هاش شفاف باشه...ارسال در منزل هم دارن

من از دومی بیشتر خوشم اومد

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃
خب پبوتر نود درصد قلع هست ده درصد مس رنگش تغییر میکنه بعد از مدتی البته مراقبت بالا میخواد 

خب اگه توش شکلات و اجیل ریخته شه مانعی نداره...بعد شیشه هاش جدا میشه دیگه

1825
امضات خواهر👌👌👌👌👌

چادر خاکی حضرت زهرا سلام الله علیها و الهما ان‌شاءالله روی سرت عزیزم😍😍😍🌹

برائتی ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است
چادر خاکی حضرت زهرا سلام الله علیها و الهما ان‌شاءالله روی سرت عزیزم😍😍😍🌹

ممنون التماس دعا عزیزم🌹💐

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری          یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه
خب اگه توش شکلات و اجیل ریخته شه مانعی نداره...بعد شیشه هاش جدا میشه دیگه

من ب عنوان پاسماوری میخام. یه چیز تزیینی کنار آشپزخونه.

یکی رو دیدم. توش گل محمدی و دارچین و زنجبیل و انواع چایی رو گذاشته بود خیلی شیک بود

من ب عنوان پاسماوری میخام. یه چیز تزیینی کنار آشپزخونه. یکی رو دیدم. توش گل محمدی و دارچین و زنجبیل ...

خوبه ...خیلی کارایی داره خانوم باسلیقه...

من ب عنوان پاسماوری میخام. یه چیز تزیینی کنار آشپزخونه. یکی رو دیدم. توش گل محمدی و دارچین و زنجبیل ...

میگم آدرس پیجشو بهم میدی...ارسال درب منزل هم دارن

ممنون التماس دعا عزیزم🌹💐

الساعه حاجت روا ان‌شاءالله ✋🌹