1822
1823

بنظرتون اینا ب مرور زمان تغیر رنگ میدن و سیاه میشن؟ البته من میخام بخرم  و بزارم اونجا اگ ایشالا رفتم خونه نو. چون اینجا جا ندارم. 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

جنس چینی باشن بله تغییر رنگ میدن شاید بشه با برق ناخن ثابت نگه اشون داشت 

برائتی ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است

فکر کنم بشه روشون رنگ بی رنگ بپاشی تا عوض نشن

خدایا ... جز تو جز نگاه تو .... توی این آشفته بازار روزگار باعث دلگرمیه روح و روانم نیست... میدونم که بهم پدر بد اخلاق و بی منطق .... و مادری نا مهربون و بی فکر ... دادی تا تنهاتر بشم و بیشتر به سمت تو کشیده شم و فقط به تو تکیه کنم .🎁... میدونم انتهای بی مهریت هم پر از مهره.💞...  ولی خدایا نمیدونم آیا من میتوونم بااین تنهایی و صحبتهای یک طرفه و بی پاسخ تاب بیارم؟؟؟💔 میترسم  کم بیارم .... میترسم روزی برسه که رومو برگردونم 👩‍🦽و سرمو پایین بگیرم و بگم دیگه با توام حرف و انتظاری نیست..🤦‍♀️..پس اینقدر سختش نکن .... منم یک آدم .... یک دخترم .....مثل خیلی از دخترای دیگه..👸.. منم جنسم شکنندست ....منم صبرم حدی داره... تاب توانم از کفم رفته خدا....🧘‍♀️

جنسش چیه اره هر فلزی جز طلا تغییر رنگ میده ولی دیر و زود  داره مثلا آهن کافیه بهش آب بخوره ولی برنز بعد ۱۵ سال اینا

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحث با 🐴 ممنوع

اینا اگه استیل درجه یک رنگی باشن نه تغییر رنگ نمیدن ولی اگه قلع باشن ک رنگ خورده باشن واقعا بعد از چند وقت از ریخت می افتن 

برائتی ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است

پیوتر...ن تغییر رنگ نمیده فقط نباید بزاری اب بخوره ...قیمت این باکس چنده؟؟؟

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃
1826
نمیدونم عزیزم

پیـــــــــــوتر

پیله ی تنهایی ام را دوست دارم چون میدانم روزی پروانه میشوم😌�...برای خانه ام چند متر آسمان میخرم و یک دوجین ستاره...نمیخواهم اینجا غریبی کنی ماه من😞🌃
جنس چینی باشن بله تغییر رنگ میدن شاید بشه با برق ناخن ثابت نگه اشون داشت 

امضات خواهر👌👌👌👌👌

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری          یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه
1718