2726

میخام ازاولش بگم توروخدا کمکم کنید کسیو ندارم باهاش حرف بزنم.من متاهلم وسه ساله عروسی کردم پدرمن بایکی ازکارگراش حرفش شده بود واون کارگره پررویی کرده بودوشوهر منم زده بود زیرگوشش این ماجرا تموم شد تااینکه طرف که بدجور سوخته بود بابامو تهدید میکنه بعد چندهفته من وایساده بودم تو خیابون تو دسته عزاداری که طرف میاد محکم منو باماشین ب دیوار میکوبونه کوچه هم تنگ بوده شب هم بود پیاده میشه باترس و عصبانی میشه ک چرااین جاوایستادید ومیره شوهرم که میاد خونش ب جوش میاد ک این ازقصد زده ومیره دنبالش که فراری میشه طرف وحتی سعی میکنه تو راه شوهرم رو باماشین بزنه!میگذره تااینکه برادر کوچیکه طرف تو کوشی ب شوهر من فحش ناموس میده ک چرا تو رفتی جلو در داداشم و زنشو تهدید کردی؟؟؟بیا که منتظرم ادبت کنم و کلی فحش ناموس داده شوهر منم خون ب مغزش نمیرسه  و میره جلو درشون یکم دادبیدادمیکنه تبر هم دستش بوده که اونی ک فحش داده جرعت نمیکنع بیاد بیرون فقط داداش بزرگه بیزون بوده وپسرداییشون که چوب میاره شوهرموبترسونه که دوستای شوهرم میرسن و میزنن اونارو.الان اونا فیلم هم گرفتن و ب حرم ارازل اوباشی میخان شوهر من ‌دوستاش رو بفرستن زندان، چون قمه وچاقو داشتن و زدن سر داداشه روشکوندنماهم شکایت کردیم و حکم جلب طرفو داریم...این وسط شوهرم میگه بهترین کارو کردم و حقشونه حتی خود طرف ک فراری هست هم ی بلایی سرش میارم بخاطر ناموسم بود زندان هم میرم بخاطرش.محل هم کوچیکه همه فهمیدن ودنبال اینن ک چیکارکردین؟این وسط من باید چیکارکنم الان؟ناراحت باشم ازدستش بخاطر کاراش یا خوشحال باشم پشتش باشم؟توروخدا راهنمایی کنید اگ بره زندان خودش هیچی من چیکار کنم با خانوادع های اون دوستاش ک نفرین میکنن مارو😭دارم دق میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا پیچیده شد که یه ریش سفیدی کسی رو بفرستین وساطت کنن

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
تا اونجایی که من فهمیدم باید پشت شوهرت باشی

حتی پشیمون نبست ک اگ یکم صبور بود نمیرفت جلو درشون و دوستاش نمیریختن اینجوری نمیشد و قمه وچاقو داشتن رو بد نمیدونه

عزیزم چه زندانی یه جوری وساطت کنین بره پی کارش مگه راحته شوهرت سابقه دار میشه آبروتون میره

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
خب هر دو طرف اشتباه کردن..باید مجازات بشن..شمام صبوری کن

این وسط اونا مقصر اصلی آن ک بازم طرف داره فحش میفرسته ب پدرم ب شوهرم...ولی شوهرمن رفته جلودرشون ریخته و کارخراب شدع چندین نفر گرفتار این موضوع شدن و باید برن زندان احتمالا

حتی پشیمون نبست ک اگ یکم صبور بود نمیرفت جلو درشون و دوستاش نمیریختن اینجوری نمیشد و قمه وچاقو داشتن ...

ایناش درسته ولی ببین بخاطر تو رفته . عزیز بودی براش که رفته

وزن فعلی ۴۷:۸۰۰وزن بعدی ۵۰ وزن دلخواه ۵۲☺️

دوطرف مقصرن...به نوبه ای

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

درضمن شوهرت اگه عاقل بود هیچ وقت با تبر و قمه در خونه ی مردم نمی‌رفت با قانون مشکلش رو حل میکرد

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
عزیزم چه زندانی یه جوری وساطت کنین بره پی کارش مگه راحته شوهرت سابقه دار میشه آبروتون میره

نه پدرم ن شوهرم اصلا رضایت بدع نیستن چون اون شخص بازم داره فحش ناموسی میده شوهر منم میگ من میرم زندان بخاطر ناموسم نمیزارم بهم بگن بی غیرت اونو ادبش میکنم

2706