2737
2734
عنوان

پای بچم سوخته چی بزنم خوب بسه

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 70 پست

کالاندولا .یا ی گلی هست تو عطاری بگو برای سوختگی پای بچه میخوام هم اسیاب شدش هست هم خوده گل ک مثل سنگه ولی خوب بریزه اسیاب میشه و پودر شدش .با اب قاطی میکنی و میمالی به پای بچه بعد باز میزاریش تا خشک بشه بعدش رنگش مثل حنا میمونه ولی بعد دوسه بارشستن رنگش میره مثل اب رو اتیشه من دیگه هیچ کرمی استفاده نکردم بعد اونم با کالاندولا خوب چربش کن دیگه خوب خوب میشه 

از داروخانه بخرم ؟

من از سیسمونی فروشی میخرم یخورده قیمتش بالاس ولی واقعا معجزه میکنه،فکر کنم دیجی کالا هم داره

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره سوختگی هایه شدید رو هم یک شبه خوب میکنه آلومینیوم قابضه جمع میکنه

خیلی ممنون عزیزم .یه چیزی یاد گرفتم ازتون.😘

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

اینک بگم سوختگی پاش از دندون نیس به چرک خشک کن حساسیت نشون داد دکتر ابله اموکسی کلاو قویی برای بچه یکو نیم سال نوشت و عوارضشو نگف وگرنه اصلا نمیدادم

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2731
کالاندولا .یا ی گلی هست تو عطاری بگو برای سوختگی پای بچه میخوام هم اسیاب شدش هست هم خوده گل ک مثل سن ...

کالاندولا زدم کلا بی فایدس

2738
سلام عزیزم این سه تا پماد رو دوره ای بزن حتما خوب میشه پای بچه ی منم با هیچی درستم نمیشد با اینا زود ...

به غیر از پماد بالایی دوتای پایین رو هر شش ساعت میزنم دکتر داد بهتر سده بود دیروز ولی باز امروز نگاه کردم اطراف باسنش‌ ملتهبه😭

خیلی ممنون عزیزم .یه چیزی یاد گرفتم ازتون.😘

خواهش میکنم

اتفاقا همسر من خودش تو داروخانه کار میکنه به اونایی که بچشون سوختگی شدید دارن توصیه میکنه فرداش میان کلی تشکر میکنن که خوب شد بچه امون

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
حتما امتحانش کن نشاسته با اب ولرم حل کن غلیظ باشه بزن قسمت سوختگی بعد که خشک شد روش وازلین بیاد بزن ...

واقعا؟باشه حتما امشب امتحان میکتم 

اینک بگم سوختگی پاش از دندون نیس به چرک خشک کن حساسیت نشون داد دکتر ابله اموکسی کلاو قویی برای بچه ی ...

عزیزمم فقط زینک اکساید بزن عالیه.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706