1874
1823
عنوان

شب عروسی

1145 بازدید | 53 پست

کجا موندین ؟؟رفتین خونه خودتون ؟؟فرداش پاتختی داشتین؟

چندسالتون بود موقع ازدواج ..

من ۴ صبح رفتم خونم ۲۳سالمه ..

عروسیم ۹۹.۴.۱۲بود 

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

چه کمکی بهت میکنه این سوال؟

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهام_خانوومی سابقمکاربری قبلیم برای سال ۹۶ بود که توسط شوهرم  شکار شد و همه ی تاپیکامو خوند و به فنای ابدیت رفتم  اما کم نیاوردم و قوی تر برگشتم  
1825
خب الان میخوای ازشب عروسیت بگی

اره دیگه

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

مننن مجررردممم 😂😂اومدم اینجا فوضولــــی

دَر حـآلِ حَذفِهـ آدَم هـايِ اضافـي 😪                                 ████████████▒98/5%                                                                                                                                                 ↻در حال بزور رسانی آدم جدید 😪██████████████]99%                                                                                                                                                 امـضاے خــ💜ــدا پاے تڪ تڪ ارزوهامـون...

واییی دلم کاچی پاتختیمو میخاد خیلی خوشمزه بود

مظلوم ترین زن دنیا اونیه که هیچ آرامشی در کنار شوهرش نداره اما بخاطر بچش داره تحمل میکنه🥺🥺😭😭😭😭 برام دعا کنین بدترین بلا ها سرم اومد و خم به ابرو نیاوردم تا این که تو تولد ۲۳ سالگیم بزرگترین تهمت عمرم زده شد بهم.حالا چند ماهیه که فقط دارم نفس میکشم هیچ حسی به زندگی و شوهرم ندارم.فقط واسه خاطر دختر ۳ ساله ام موندم و این که از طلاق خیلی میترسم برا حضانت بچم.فقط دعام کنین .ممنونم                خدایا اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من🥺😭😭😭😭😭 چقد سخته نفس کشیدنم وقتی بی هیچ امید دارم زندگی میکنم.چقد سخته بغضمو جلو شوهرم شکوندم و از بی کسیم پیش خودش ضجه زدم.بهش گفتم دیدی چی به روزم اوردی...دیدی چجور تنهام کردی....ولی نمیتونم مرگ خودمو بخام فقط بخاطر دخترم... دعام کنین عزیزان 

تو اوج کرونا عروسی گرفتی؟😕

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی ریپلای می کنی توهین نکن چون توهین کردن به همدیگه کار ابلهانه اییه حالا هر جور دوست داری🤗                                تیکر بارداری خواهرمه 🤩🤩🤩🤩واییییییی کلی ذوق دارم خدا خاله شدن و نصیب شماهم بکنه خیلی عالیه🥰🤗🤗

عروس ی شهر دیگه بودم 98/2/1رفتم خونمون 

20سالم بود ساعت 3صبح رسیدیم پاتختیم داشتیم

خدایا شکرت امروز 99/9/9بهترین روز زندگی منه امروز ب همه ی ارزوهام رسیدم امروز روزیه ک خودمو ب همه ثابت کردم خدایا مرسی 
1794
1718