2737
2734

حس بدبختي وجشتناكي دارم

يك سال ونيمه دوستيم...خيلي دلمون ميخواد ازدواج كنيم ولي سرمسائل مالي نميشه

هركي رو ديدم پدرشوهرش بهشون خونه دادن يا حداقل ميدونن بعد چندين سال فلان خونه بهشون ميرسه اماماچي هيچييي هيچييي😭

باباش ك نميتونه كمك كنه هرچي كارم ميكنه همش خرج مايحتاج اوليه زندگي ميشه

خيلي غم دارم

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلیارو دیدم پدر زنشون بهشون خونه دادن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2728
خب با خونه اجازه ای هم میشه زندگی کرد؟ 

خونه اجاره اي بخواي بري همه وام ازدواج رو بايد بدي پس ادم باچي وسيله بخره

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

بخدا ازدواج نکردن بهتره از ازدواج کردن واجاره وقسط و گرسنگی و بدبختی و یه بچه بیاری اونم بدبخت

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

پس خودتون چی؟

والا پدرشوهر من بساز بفروشه نه اون چیزی به ما داد نه ما توقعی داشتیم.اصلا نمیدونم چند تا خونه داره

جوونای الان چقدر راحت طلب شدن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

اگه به خدا اعتماد کنی از جاهایی که فکرش رو نمیکنی روزی میرسونه ما تجربشو داریم منو شوهرم ماشاالله الان 3تا خونه داریم تازه 3 سال ازدواج کردیم همه فقطططططط لطف خدااااااااااااا

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
خب عزیزم همه که خونه از خودشون نیست خیلیا مستاجرن

الان اونم نميشه شد اجاره ام وحشتناك زياده وامم ادم بده براي اجاره پس باچي وسيله خريد

پدرشوهرمنم یه هزاری کم نکرد

ندارم نیست

خدا کنه ک خود خدا بدون منت بده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

تورو خدا تا از لحاظ مالی اوکی نشدی زندگی شروع نکن حتی شده ۱۰سال نامزد بمونید 

زندگی با قسط و قرض و طلبکار خیلییی سخته

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

من که تمام افتخارم تو زندگیم اینه که پدرشوهرم کمکی به ما نکرده و نکنه...چرا شماها از پدرشوهرتون در این حد انتظار دارین...

من نمیتونم درک کنم واقعا...

هرچند پدرشوهرم این قد به فکر بچه هاشه دیگه داشت به التماس میوفتاد که ماشینشو بفروشه ما زودتر خونه بخریم...ولی نه من دوست داشتم نه شوهرم...

بازم هیچی...
2706