2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

می‌خواستی کاری رو  انجام بدی دوتا مشکل بزرگ سر راهته

با کسی هم دعوا نکن به ضرر خودته بذار قیل و قال و سر و صدا ها بخوابه بذار اون آدمها تو رو یادشون بره از دوطرفه راه داری تا به هدفت برسی

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
یه ماهی کوچلو هم ته فنجونت داری که اینم خودش یه شانسه

عزیزم من فال رو به نیت کنکورم و یه پسری که دوستش دارم گرفتم با توجه به این تفسیرش چجوری میشه؟؟؟؟؟یه لباس عروس من میبینم تو فنجون

2738

باشه خودت مثبت تعبیر کن

ولی با کسی دعوا نکن به ضرررته

اتفاقا از شانست منم الان مهمونیم که عکس فنجونتو به یه استاد فال قهوه نشون دادم

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
باشه خودت مثبت تعبیر کن  ولی با کسی دعوا نکن به ضرررته اتفاقا از شانست منم الان مهمونیم که عک ...

وای مرسی عزیزم چشم حتما دعوا نمیکنم ببین به نطرت اون حسش به من چیه؟؟؟رابطه ای در آینده داریم؟

وای مرسی عزیزم چشم حتما دعوا نمیکنم ببین به نطرت اون حسش به من چیه؟؟؟رابطه ای در آینده داریم؟

نشونش دادم فقط همینو گفت

ولی چند بار گفت بگو دعوا نکنه اصلا به نفعش نیست

چیزهایی که واقعا توش بود همین بود آنهایی که زیاد توضیح میدم و حرف میزنن به خاطر گرفتن پول زیاده وگرنه همین چند نکته که ایشون گفتن فقط تو فنجونت بود

فقط آخرش گفتند ته فنجونت یه شانس کوچولو داری شانست کمه از دستش نده

نشونش دادم فقط همینو گفت ولی چند بار گفت بگو دعوا نکنه اصلا به نفعش نیست چیزهایی که واقعا توش بود ...

عزیزم اگه ممکن هست اینم بهش نشون بده این واسه کس دیگه ایه البته اگه ممکنه نشدم اشکال نداره

نشونش دادم فقط همینو گفت ولی چند بار گفت بگو دعوا نکنه اصلا به نفعش نیست چیزهایی که واقعا توش بود ...

سلام.گلم واسه منم میبینید؟ب نیت ازدواجم خوردم

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔