2737
2734
عنوان

مادر شوهر دله

| مشاهده متن کامل بحث + 6062 بازدید | 240 پست
نه کاملا حق داری یاد بگیر جای حرص و جوش مودبانه حرفتو برنی،همون شب باید میگفتی مامان کیک بیار،یه سه ...

آفرین راست میگی، به خاطر کیک ناراحت نیستم به خاطر گستاخی و پررویی اونا و اینکه نمیتونم حق خودمو بگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم مگه به من داد كه بخورم اصلا،يخچال قايم كرد واسه كوكو،واقعا رفتارش برام عجيب بود.خودش شكم مو هس ...

منم نگفتم بهت داده 

میگم یعنی علاوه بر اینکه به اسمت اون غذا رو گرفته و بوش رو چشیدی انتظار و خواسته بیشتری داشتی؟؟؟

به همینا راضی نبودی؟؟

باید حتما مزه میکردی؟؟؟

.

.

داشتم  طنز  میگفتم  نه جدی علت شکلکا هم همین بود

گریه هم برا همدردی گذاشتم که اعصابت  خورد نشه 

.

ولی مونده تا بفهمی بعضی  ادما چقدر خودخواهن

آقا

استارتر میتونی خیلی با آرامش دفعه بعدی که تولد بود به همسرت بگی دوتا کیک بگیر لطفا عزیزم چون من کیک دوست دارم از طرفی به خانوادمم میخوام بدم اما تجربه ثابت کرده از خونه مامانت کیک برنمی‌گرده منم سیر نمیشم اونجا. نوش جونشون ولی دوتا کیک بگیر منم نوش جون کنم😃. اینجوری همسرتون خودش یه فکری واسه حل شدن موضوع میکنه

2738
الان حرصم میگیره از یه طرف به خودم میگم یه کیک ارزش حرص خوردن نداره ولی واقعا زورم میاد شما بودین حر ...

اصلا برای یه کیک شان خودت و پدر مادرتو پایین نیار. هیچی لازم نیست بگی حرصم نخور

انتقادپذیر باش دوستم
بر عکس مادرشور من هیچ هوس نمی کنه بخوره دله نیس

خوش بحالت. من اگر قرمه سبزی درست کنم فرداش درست میکنه، هر غذایی که ما نهار بخوریم یا شم اینا وعده بعدی میخورن بدبخت یه وقت بچه اش نیفته

به خدا باید بچمو گرگ تربیت کنم، مثل ما ساکت و کم رو نشه همه حقشو بخورن

اگه میخوای تربیتش کنی از الان شروع کن

چون اون به حرفات گوش نمیده

.

.

بلکه اعمالت رو میبینه و اجرا میکنه اگه بره باشی بچت میشه بره اگه گرگ بشی بچت میشه گرگ

آقا
الان حرصم میگیره از یه طرف به خودم میگم یه کیک ارزش حرص خوردن نداره ولی واقعا زورم میاد شما بودین حر ...

چرا حرصم میگیره از رفتار خودت

اخه دخترخوب برای چی خودت تقسیم نکردی دادی اون؟🙁

2706