1874
1823
عنوان

آدم چه چیزا میبینه واقعا

1919 بازدید | 162 پست

امروز بادوستان اکیپی رفتیم  درکه بعد

یکی از پسرهای جوان با دوست دخترش که یه زن مطلقه بود

همراه بادختر بچه پنج ساله ش امده بود کوه

بعد تازه میگفتن پنج روز شمال بودن سه تایی

دیشب رسیدن تهران

دلم برای بچه سوخت

چه تصویری از مادرش خواهد داشت وقتی بزرگ بشه

😒😔

نشود فاش کسی آنچه میان من وتوست ☺️❤️

اره واقعا طفلک بچش😔

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍

الان زیاد دخترو پسر با هم نمیبینی...شده پسرو خانم و بچه ش

خیلی میبینم خیلییی

عزیزای من، من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁پیجِ شخصیِ من و هانا hanna_janbozorgi
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1825

خاک عالم تو سر همچین مادری

از این که همه وجودم پر از خشم و نفرت از خودم بیزارم  .....کاش یه صبح که از خواب بیدار شدم ببینم زمان برگشته به پونزده سال پیش....حتما زندگیمو جور دیگری می‌ساختم 
من باراولم بود دیدم برگام ریخت

من میبینم خیلی اذیت میشم

عزیزای من، من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁پیجِ شخصیِ من و هانا hanna_janbozorgi

اگه صیغه مرده بود چی بازم دلت میسوخت ؟

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
1826

کاش حداقل ازدواج میکردن یا مثلا یجور نقش باز یمیکردن انگا شوهرش

در تاریخ 9/9/99قرار همه ارزوهام دست پیدا کنم قرار همه دعاهام نستجاب بش این روز قرار بهترین اتفاقات زندگیم برام بیوفته    👍 دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اگه صیغه مرده بود چی بازم دلت میسوخت ؟

صیغه=کلاهِ شرعی

جلوی بچه زنه روبغل می‌کرد میبوسید اصلا از زنه متنفرشدم

هرچند زنه مطلقه بود ولی کاش بچش باهاشون نبود

در تاریخ 9/9/99قرار همه ارزوهام دست پیدا کنم قرار همه دعاهام نستجاب بش این روز قرار بهترین اتفاقات زندگیم برام بیوفته    👍 دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
1718