2733
2734

سوالم اینه تو دوران دوستی میومد شهرتون برای دیدنتون ؟چن وقت ی بار؟؟شما اصرار میکردید یا خودش میومد؟؟

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک هفتع درمیون میومد شهر ما هتل میرفت، دو سه روز می موند. و اون چند روز صب تا شب بیرون بودیم. ب اصرار همسرم قبول میکردم. من اصراری نمیکردم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

اره عزیزم نامزدم از تبریز میومد کلی راه رو تواتوبوس خودش میومد گاها منم میگفتم ولی خودش نمیذاشت زیاد بشه . میاد همه جا منو میبره😍خدایا شکرت

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤

تو ۹ ماه حدود ۳.۴ بار اومد

خودش میومد و در حد نیم ساعت تا یه ساعت همو میدیدیم

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

من میرفتم شهر ایشون 

من با تمومه دختر بودنم برات جنگیدم با تمومه دختر بودنم همونی شدم که تو میخواستی همونی که بخاطرت پا گذاشت رو خط قرمزاش...ولی تو با تمام ادعای مرد بودنت  حتی نتونستی پای دنیای دخترانم وایسی ...
2738
اره عزیزم نامزدم از تبریز میومد کلی راه رو تواتوبوس خودش میومد گاها منم میگفتم ولی خودش نمیذاشت زیاد ...

دوران نامزدی نع دوستی

تو ۹ ماه حدود ۳.۴ بار اومد خودش میومد و در حد نیم ساعت تا یه ساعت همو میدیدیم

الان ازدواج کردین؟؟

دوران نامزدی نع دوستی

خب اینی که گفتم ماله دوستی بود تازه نامزد کردیم عزیزم

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤
2706