2737
2734
عنوان

سایز سینه ها در شیردهی

262 بازدید | 17 پست

سلام من دخترم ۶ماهشه و خیلی همیشه از سینه چپم شیرش دادم حالا سینه راستم کوچولو مونده و سرشم کوچیک دخترم حتی تو خوابم نمیخوردش خیلی کم چیکار کنم توروخدا نمیخوام اینجوری بمونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای بابا چیکار کنم هیچ راهی نیس 

هنوز6ماهشه میگی. ازاون یکی شیرش بده خوب.انقد شیربده تا به شیربیفته

ی خانوم شاد و مثبت😄عاشق خودمم😄خدایاشکرت که منو،من آفریدی.😃جذذذاب،گوله نمک،شیرین،خواستنی،توبهترینی،توبهترینی😆😆😆
2731

بعدشم که ازشیر گرفتی وکیوم و روغن زالو بزن تاوقتی ک فرم بگیره

ی خانوم شاد و مثبت😄عاشق خودمم😄خدایاشکرت که منو،من آفریدی.😃جذذذاب،گوله نمک،شیرین،خواستنی،توبهترینی،توبهترینی😆😆😆
2738
بزار گشنه بشه میخوره مجبور میشه

بخدا بعضی وقتا گشنه س نمیخوره و بهونه میگیره حالا به هر عذابی هست دیگه از سینه راستم نمیدم یا خیلی کم من میگم اندازه سینه هام همینجوری نمونه

نمیخوره شیر داره ولی سرش کوچیک خیلی بده

ورزشایی هس برای اینکه سر سینه بیرون بزن. برو نت سرچ کن. از یکی تنها ندی که بعدا ک ازشیربگیری بی ریخت میشه. بیچاره ای.خخخ

ورزشایی هس برای اینکه سر سینه بیرون بزن. برو نت سرچ کن. از یکی تنها ندی که بعدا ک ازشیربگیری بی ریخت ...

ای بابا باشه الان همش دنبال همینم هر جور شده از این سینه دیگم شیر بدمش

بخدا بعضی وقتا گشنه س نمیخوره و بهونه میگیره حالا به هر عذابی هست دیگه از سینه راستم نمیدم یا خیلی ک ...

نگران نباش فقط کوچیکه رو بده گشنش باشه میخوره خودتم بهش کمک کن تو خوردن

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
2706