2733
2734
عنوان

با نامزدم باهم زندگی میکنیم...

1037 بازدید | 33 پست

دوستان من یک ماهه نامزد کردم،قبل نامزدی باهم دوست بودیم دو سال یک سال آخر انقدر تو خانواده تحت فشار بودم جمع کردم رفتم خونه نامزدم باهم زندگی کنیم،به هم محرم بودیم چون من پدرم ترکمون کرده خیلی سال پیش و ترسیده من موقع ازدواجم مزاحمش بشم برگه رضایت ازدواج از دادگاه گرفته و همون موقع داده بهم...

بعد من و نامزدم دو سه تا عکس گرفتی تو خونه دو نفری توی تولدم منم پیجم قفل بود،تا نامزد کردیم پیجمو باز کردم و فامیلاش دیدن و گویا پشت سر من دارن حرف میزنن،به نظرتون چی جوابشونو بدم؟؟؟

از این قضیه زندگی کردن ما فقط مادرشوهرم و خواهرشوهرم و مادر و خواهرم خبر داشتن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگی خودته اصلا اهمیت نده به بقیه چه ربطی داره آخه.

ولشون کن اونا کاری جز سرک کشیدن و حرف دراوردن ندارن. با هر کی انقدر تهی مغزه قطع ارتباط کن

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
2738

به نظر من هیچی، مجبور نیستی برای همه توضیح بدی که. توضیح اضافه بعد مدتی وظیفه میشه، بذار فکر کنن شما یه جا زندگی میکنید، یا اصلا تولد دو نفری داشتید فقط، یا هرچی خودشون دلشون میخواد. مخصوصا وقتی خانواده‌هاتون در جریان هستن به نظرم نیازی به توضیح اضافه به فک و فامیل نیست اصلا، اون هم وقتی «پشت سر» دارن صحبت میکنن.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
بنظر شخص من، به درک که بقیه چی میگن. تحفه های احمق

آخه ما محرم بودیم از حرفاشون آتیش میگیرم،مادرشوهرمم میدونه من بی سر زبونم برگشته گفته هر کی پشت سر عروسم حرف دروغ میزنه انشالله سر خودش و ناموسش بیاد.

2706