2726
عنوان

عروسهای سال ۹۹ بیان

307 بازدید | 21 پست

بم بگین اقا داماد چقد بتون پول  برا خریدن طلا  رو داده؟ پول حلقه عقد جدا از این پول یا یکیه؟

من که فعلا تو مرحله خواستگاری ۴۰ میلیون قرار شد بده البته پول حلقه عقد جداس

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

خب پول نمیدن میذیم بازار خرید میکنیم دونفری با توجه به وضعیت مالی پسر خرید میکنن

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پول نمیده که میریم باهم سرویس میگیریم حلقه و پیش حلقه رو هم با هم گرفتیم...حالا بخاد تولدی چیزی طلاییم بگیره اون ب کنار ولی اون یکیا قرارمونه

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
پول نمیده که میریم باهم سرویس میگیریم حلقه و پیش حلقه رو هم با هم گرفتیم...حالا بخاد تولدی چیزی طلای ...

خب چن گرم در کل میخری بیشتر از ۳۰ گرم ؟؟؟

مهریه چندتاشد؟

مهریه که ما رسم سکه رایج نیس وبابام میگه زشته زیاد بخواییم البته نه ما کل شهر ما اینطوه وشده ۸۰ 😑😑😑ما ۱۰۰ خواستیم اونا التماس کردن شد ۸۰

خب چن گرم در کل میخری بیشتر از ۳۰ گرم ؟؟؟

نمیدونم در حد توانش ...خونه برا من مهم تره پدرم براش شرط گذاشته خونه داشته باشه برا همین اذیتش نمیکنم سر طلا چون حداقل500 میلیون میخاد برا خونه

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
از پسر داییت چه خبر زن گرفت؟خواستگار ت چکارس

پسر داییم رفت خواستگادی دختر خالش که قبلا بازم خواس باش عقد کنه یهو پسرداییم ولش کرد ورف الان دوباره رف خواستگاریش دختر ردش کرد گف تو مرد زندگی نیستی

این خواستگارم دانسجو پرستاری ترم اخر

2706