2703
2553
عنوان

شوهر شماهم وقتی رابطه بخواد و شما بگید نه دست میکشه یا

| مشاهده متن کامل بحث + 9560 بازدید | 203 پست

من گیر دادن بیش از حد رو بی احترامی به خواسته زن میدونم

همسرم هم خدا رو شکر اینجوری نیس که پیله کنه

این رابطه در هر صورت باید با رضایت و اشتیاق دو طرف انجام بشه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی یه بار بگی نه میره پشت سرشم نگاه نمیکنه🤔

نمیره اما دست میکشه 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2456
نه شوهر منم قبول میکنه. اما بدش میاد اخماشو میندازه

🙄😤👀یه نگاهی بدی دارن آدم یه جوری میشه😂😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2714

قهر ميكنه چشمهاش قرمز ميشه تازه قسم هم ميخوره كه تا يك سال نميام پيشت تا خودت نخواي

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

شاید ربطی به سردی نداره.دوس داره که شما هم تمایل داشته باشید.شایدم شما الکی بگید نه نمیخوام ولی همسرتون متوجه نشن و فکر کنن راست میگید و بیخیال میشه.فکرکنم میخواد به نظرتون احترام بذاره.

اول یکم سمج بازی در میاره تا مطمئن شه بخاطر قهر و اینا نیست 😂😑بعد ک براش توضیح دادم منطقی 

قبول میکنه و اخلاقشم عوض نمیشه

لحن بیان نخواستن خیلی مهمه و بازخورد بیانت رو تو رفتار همسرت میبینی

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

گاهی که بدونه واقعا خستم مهمون داشتم یا کار با اکراه دست میکشه در غیر این صورت اینقد سفت میگیرتم کار خودشو میکنه تا شل شم دیگه منم ول کن نیستم😂😂

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2706