2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه پیام بدی فقط ی تیک میخوره 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2738

پروفایل و اخرین بازدیدش هم نمیتونی ببینی ویدیوکال و تماس هم نمیتونی بگیری 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

من موبوگرام دارم از اونجا معلومه که شمارم رو داره ولی تو واتس آپ عکس پروفایلش نیست ولی بیو داره، با واتساپ مامانم چک کردم عکس پروفایل داره ولی برای من نمیاد، یعنی بلاک کرده؟!

من موبوگرام دارم از اونجا معلومه که شمارم رو داره ولی تو واتس آپ عکس پروفایلش نیست ولی بیو داره، با ...

شاید عکس پروفایلشو ازتو مخفی کرده پیام بهش بدی دوتیک میشه یان ؟

بزار جامع و کامل بهت بگم.!

اگ بازدیدنداره پروف نداره امضا نداره و پیام میدی یه تیک میخوره دو حالت داده 

یا بلاکی یا دیلیت اکانت زده 

بعد از این مورد برو تو مخاطبین واتساپت اگه هنوز مخاطبت بود بلاکی 

اگ جز مخاطبات نبود دیلیت زده

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
2706