2726
عنوان

حس ششمی ـ حسم بهم میگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 263 پست
باشه گلم مرسییی

شما دختر شوخ طبعی هستی و مهربون ولی گاهی حرفات باعث ناراحتی دیگران میشود از عمد نیست مغروری و ظاهر معمولی ولی جذاب بیشتر حرفا و اتفاقارو بیان نمیکنی و تو خودت میریزی و زیاد با کسی صمیمی نمیشی 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما دختر شوخ طبعی هستی و مهربون ولی گاهی حرفات باعث ناراحتی دیگران میشود از عمد نیست مغروری و ظاهر م ...

همش درست بود به جز این که مغرورم و با حرفام کسیو اذیت میکنم

خدایا خودت مواظب خوشکلیام باش🧿😂جدید نیستم،رمزمو یادم رفته🙁
شما دختر شوخ طبعی هستی و مهربون ولی گاهی حرفات باعث ناراحتی دیگران میشود از عمد نیست مغروری و ظاهر م ...

حالا واسه ازدواجم میگی؟؟؟؟؟؟؟؟🙏

2728
همش درست بود به جز این که مغرورم و با حرفام کسیو اذیت میکنم

گفتم ک عمدی نیست ناراحت کردن 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

چطور میشه که آدم حس ششمی میشه؟؟؟

حالا واسه ازدواجم میگی؟؟؟؟؟؟؟؟🙏

سنت بین حدودا دهه ۷۰هستی ؟

چطور میشه که آدم حس ششمی میشه؟؟؟

من اینجورم مثلا طرف مقابلم ک باهام حرف میزنه میفهمم راست میگ یا دروغ حتی بارها دست شوهرم رو کردم 😂😂😂

هشتادم

سنی نداری ک تو تصمیم ازدواجت دقت کن ب حرف بزرگترا هم گوش بده خانمی اونا خیرت میخان

2706