2726
عنوان

خدایا خودت آدمای جنسیت زده رو از روی زمین بردار

| مشاهده متن کامل بحث + 3724 بازدید | 93 پست
برا ما که اصلا تدریس نمیشه😂 میگن به درد نمیخوره

بهتر

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این طور نیست، من خوندم چنین مفهومی نداره. 

والا ما که خوندیم فقط احساس حقارت بهمون دست داد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
یه خانومه تاپیک قبلی این قسمت از کتابو که فتوشاپ شده بود گذاشته بود من قسمت درستشو گذاشتم که بدونن.ا ...

هیچ وقت نمیشه از یه نصف متن قضاوت کرد باید کل داستان خونده بشه تا مفهومش پیدا بشه.هرچند من به این نظام اموزشی خوشبین نیستم که بخواد کتابی تالیف کنه که درجهت طرفداری زن توی جامعه باشه یا دید مثبتی به شاغل بودنش یا ازاد بودنش داشته باشه.هزاران بار دیدیم که چه توی رسانه و چه تو کتاب گفتن زن بشینه بچه داری کنه فقط.حتی وقتی زنها برای دیدن والیبال به استادیوم رفتن.گفته شد زن رو چه به استادیوم بره شوهرداری کنه! اینو یکی از مجلسی‌ها ها گفت بگذریم.... نه عزیزم بقیشو نذار بحث پیش میاد ولش کن. منم هی حرص میخورم  . ما هنوز درگیر یسری بدیهیات هستیم که حق طبیعی زنهاست و مردا اصلا لازم نیس حتی بهش فکر کنن چه برسه بجنگن براش! جامعه عقب مانده همینه دیگه وگرنه این مسایل توی خیلی از جوامع حل شدست.لزومی به اینهمه بحث و جدل بین زن و مرد نیس 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
والا شیش  سیخ جیگر خورده  سیخی شیش  هزار  از دیروز تو پر بازدیدها کوفت بخوری& ...

به خدا

شما تا حالا دیدید یه تاپیک معرفی کتاب تو پربازدید ها باشه؟

رفتم تو تاپیک مشاعره هنوز شروع نشده بودمیخواستم شروع کنم که ترکید

عزیزم میگم استارتر قبلی یه عکس فتوشاپ شده از این قسمت گذاشته بود من عکس درستسو گذاشتم.این عکسی که من ...

نمیشه گفت مشکل نداره چون فقط بخشی از متنه.

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه ضد زن باشه چه طرفدار زن  سطح کتاب با رنج سنی  دانش آموز هفده هجده ساله همخوانی نداره 

فواد گفت سپس مادر گفت!!!!!!!

چه خود درگیری ایجاد شده واسه مردم 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
تاپیکی که بعضی صفحه های مدیریت خانواده دوازدهم دختران رو توش گذاشته بود استارتر پر بود از زن ستیزی ...

خب کل قانون و جامعمون همینه. زن ستیزه. مگه غیر از اینه؟ همین زنای نینی سایت یکبار برای همیشه نمیخوان این مسخره بازی غصه خوردن سر دختر شدن بچه هاشونو تموم کنن و انگار عاره کسی دختردار بشه، دیگه باقی قضایا که بماند. 

همین زنا و مادرا، دامادشون با کسی باشه میگن مرده اشکال نداره، دختر خودشون این کارو کنه نابودش میکنن. 

اینا همه دور و برمون هست. حقیقت زندگیامونه متاسفانه. 

مگه به راحتی عکس دخترا رو از کتاب ریاضی سوم حذف نکردن؟ 

به خدا  شما تا حالا دیدید یه تاپیک معرفی کتاب تو پربازدید ها باشه؟ رفتم تو تاپیک مشاعره هن ...

آره منم خیلی دوست داشتم  

کلا تو این سایت حرفای خاله زنکی خیلی کشته مرده داره تا مسائل مهمتر 

چه ضد زن باشه چه طرفدار زن  سطح کتاب با رنج سنی  دانش آموز هفده هجده ساله همخوانی نداره&nb ...

عزیزم تو این کتاب میدونی چی گفته؟

به همه چیز برچسب جنسیتی زده.میگه بلوز و شلوار برای پسراست نه دخترا.رانندگی کار پسراست نه دخترا.میگه دخترا نمیتونن مثل پسرا قوپی باشن و به مراقبت نیاز دارن.

این کتاب ذهن ما رو درگیر کرده ما بعد از هر کلاس تو گروه خودمون چند ساعت درباره اش بحث میکنیم.آخه چرا کتابی که مخصوص دختران باید فقط دو سه نفر تو گروه تالیفش خانوم باشن؟

عزیزم تو این کتاب میدونی چی گفته؟ به همه چیز برچسب جنسیتی زده.میگه بلوز و شلوار برای پسراست نه دختر ...

من کتابو نخوندم نمی‌دونم دقیقا چی نوشته ولی حداقل باید به خوراک ذهنی بچه ها ارزش قایل شد بجای اینکه یکی به نعل یکی به میخ زدن ذهنیت ها رو منحرف کنیم رو مسایلی که حل شدس و نیازی به اینهمه سال کلنجار رفتن باهاشون نیس 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2706